Šuns narvas. Kaip "pripratot" ir kaip dabar "jaučiatės"?

Na mes ne šunys, o šunys - ne žmonės, todėl patikėk, tikrai skirtingai į tai reaguojam. Jeigu mano šune būtų bėgus kuo toliau nuo to narvo po pirmojo jame pasisedėjimo (pora val.) -tai aš jos ten jokiu būdu nebūčiau uždarinėjus. Bet ji mielai pati ten eina! Jai ten saugu ir gera - snaudžia sau, žaislus pagraužia… o ir mes laimingi grįžtam Šypsena

pradzioj sunkiai. po to priprato. zinojo kada reikia i narva - nueidavo pac. dabar tik per “sventes” jame sedi…

o kiek laiko šuniui dabar? ir kas tas buvo “sunkiai”? cypė? draskėsi? aš tai esu apakus - maniškė jau po poros dienų vietoj to, kad gulinėtų su manimi ant sofkes prieš teliką - knarkė narve! Atidarytam aišku, ir savo noru Taip

Ash ne su vienu shuniu neturejau bedos. Visi pripazhino narva ir pamego nuo pat pirmos dienos.Stovi jis koridoriuj atidarytas, o tarp shunu peshtynes buna, katras pirmas i ta narva ilys ir vieta uzhsiims. Svarbiausia, kad vietos ten 2-iems ramiai uzhtenka, bet tas kuris pirmas ilenda nenori su niekuo dalintis apartamentais. JuokiasiPratint specialiai neteko, nes visi nuo pirmos dienos elgesi taip, tarsi visa gyvenima butu jame gyvene. GeraiAsh manau, kad shuniui labai svarbu zhinot,kad turi savo kampa, kuriame gali jaustis saugiai ir pabut vienatveje. Šypsena Be to labai patogu, kai gali “namu filiala” sudeliot ir isimest i bagazhine vazhiuojant i svecius ar i paroda. Gerai

O tai koks tas narvas? Cia kaip parodose - a-lia metalines/is vielos? O tai tokio narvo nenuvercia didesni sunys???

Klausimas geras,pripratot.Jei ten kas nors idetu alaus,tai gan greit priprasciau ir puikiai jausciaus. Alus

Juokiasi Juokiasi Juokiasi jo…ish vielos… BaisuIsh tiesu, tai mano shunu narvas ( nr.5) skaitosi labai lengvas - kartu su dugnu sveria tik 27kg. TūsasShiaip tokio dydzhio narvai sveria iki 45 kg. Visi jie yra ish labai patvaraus nerudyjancio metalo ir nuverst juos tikrai be shansu net Tau, jeigu kas nors uzhdarytu. Mirkt

Klausimas “kabutese” MirktO tarp kitko vaikams ten landziot irgi labai patinka Cha cha atejo mano mazoji sesute i svecius, tai visa vakara prazaide kartu su sune narve Juokiasi

Mes kitaip išsprendėme narvo problemą. Kadangi gyvenu daugiabučiame, kurio kambarėliai dydžio kaip narvai tai visi gyvename narvuose ir vieni pas kitus vaikštome Liežuvis

nu jo, ir maniske turejo narva - kambario dydzio… bet kai nuplese ten visus plintusus, nugrauze palange, nudraske zaliuzes ir perplese lovos ciuzini pusiau, teko biski sumazint erdve Šypsena

maniskiai turi narvus,kai reikia palikt vienus tai jei paliekami ten. kai kale rujoja tai gyvena jame koki menesi.kai prisidirba sunybiu patys nueina i narva sleptis. na ir nakti mano porele praleidzia savo narve.

isigijau narva todel, kad suo baisiai niokojo buta. pirma savaite neuzdarydavau, norejau, kad susipazintu su savo naujuoju namuku.kol budavom namuose, i atidaryta narva ilisdavo, bet ten ilgai neuzsibudavo. o kai ruosdavausi iseiti is namu, suo zinojo, kad bus uzdarytas i narva, tai prasidedavo draskymaisi, cypimai. bandziau tartis ir graziuoju ir griezatai. po truputeli pratinau- kol as namie, suni uzdarau i narva, viskas tvarkoj, bet jei tik uzdarau lauko duris is kitos puses - prasideda koncertai… buvo priekines letenas, nosi iki krauju nusidraskiusi Liūdnas kokius 5-6 menesius pragyveno narve, bet dabar tai tik blogas prisiminimas Šypsena narvas stovi nebenaudojamas. nustojo suo grauzti, nebeliko tikslo uzdarineti. tik keista, kad mano suo narvo niekada nepamego.

va man tas ir idomu - kaip grizo pasitikejimas, kad negraus nieko?.. pradejot palikinet su neuzdarytu narvu? ir nieko nieko nebepridirba?..

visus tuos menesius, kai suni iseidama is namu uzdarydavau i narva , isejusi i laiptine girdedavau baisiausia cypima, kaukima. nei palikti zaislai, nei kaulai nedomindavo… kaimynai vis sakydavo, kad suniukas gailiai cypia, kol nieko ner namuose. kelis menesiu taip kankinau suni. kelis kartus pabandziau neuzdaryti - rasdavau nusiaubta buta. bet po kokio pusmecio, kai vel daviau suniui vienai dienai laisve, grizusi buta radau taip, kaip palikau Šypsena turbut i prota maniske atejo… aisku, palieku ne visame bute, o tik koridoriuje… ir visu duru rankenos isimamos arba durys uzkabinamos kabliukais… atsarga gedos nedaro Mirkt bet jau keli menesiai suo visa diena praleidzia koridoriuje ir jau nebelupa tapetu, negrauzia duru ir linoleumo…

aha, gerai kai tik koridoriuj lieka… o pas mus visur bendra erdve - koridorius, salonas, virtuve… kazkaip baisu toki bandyma daryt… tik tiek, kad jinai iskart narva prieme ir gerai jauciasi…

tai ka nera nei vieno uzdaromo kambario? Nekaltasnu bet jei gerai narve,tai gal ir nieko tada Šypsenames saviske paliekam virtuvej,tvarkingai savo reikalus daro ant laikrasciu Šypsenakartais juokiames kad isauklesim kaip kokia kate,nereiks nei i lauka vedziot Cha cha

jei gerai jauciasi narve, tai ten ir palikinekit. geriau nereikia jokiu bandymu Mirkt maniske irgi necypdavo istisa diena, turbut kokias 15 - 30 minuciu. paskui apsiramindavo ir miegodavo. juk sunys budami vieni miega. todel geriau tegul miega narve, bent buna ramu. o buta nusiaubti gali per 15 minuciu, o paskui visa likusi laika miegoti… tik faktas, kad ne visi sunys narva priima kaip savo nama …

…narvar labai gerai…suo turi savo vieta ir kai nori kur iseiti gali ji uzdaryti, kad nieko nesugrauztu Girtas…tik nereikia suns bausti ir uzdaryti narve…tuomet narvas bus kaip bausme…o siaip tai geras namukas suniukui namuose Mirkt Labas

…visko buna…nevisi mes megstam bananus Juokiasi

as tai patina uzdaryciau o ne kale tokiu atveju Nekaltas