Šuns narvas. Kaip "pripratot" ir kaip dabar "jaučiatės"?

O ką šitie?
Jei nemaišau, tu lyg kažkada seniai seniai ėmei narvą, kuris buvo padarytas man? Tai jau matyt smagios patirties apturėjai? Cha cha

Mano levretė namie turi tokį katės namuką medžiaginį. Į jį tempia visą "turtą", ten griaužia skanėstus ir kaip pasakai "į vietą" bėgą į savo namuką.
Bet planuojam turėt šuniukų ir vis mąstom, kad narvas būtų labai patogu. Tokį dalyką kaip narvas ji pažįsta. Pas tėčio kurtsharę yra, ir kada ten būnam mėgsta ji ir įlįsti į narvą. O kažkada parodje buvom uždarę tai atsigulė ir tiek.
Bet ar nebus jai keista, kad išimsim jos namuką ir vietoj jo narvą padėsim? Ar lengvai pripras? Vis dėlto jai 2 metai, o namie tai narvo neturėję…

Ir šeip kur Vilniuje galima rasti kokybiškų narvų?

Nu tiesiog pagal kainą ir kokybė Cha cha Visų pirma pats narvas atrodo tragiškai (kreivi virbai ir pan.), kas nėra pageidautina laikant narvą kambaryje Šypsena Visų antra tas skardinis padėklas tai mane užmuša - aš pirkčiau tik su plastmasiniu; nu ir galiausiai nėra patvarūs tie narvai, labai jau lengvai šunys juos sulaužo Cha cha

o negalima to namuko ideti tiesiog i narva…nu aisku jei leidzia narvo dydis…bus lengviau jai priprasti Mirkt
o del narvu tai parasykit auksinevaiva i privata arba Siaures miestelyje yra parduotuve Zukausko 43 jie veza narvus pagal uzsakymus is lenkijos Mirkt

man narvas reikalingas butent parodai ar kelioneje suni uzdarytu , kai manes nera salia.

as turiu viena is KIKOS laaabaaaai dideli tai jis skirtas namu salygoms-vaikams auginti ir ilgesniam uzdarymui.
geras stiprus vilksuni islaiko, tik siek tiek rudyt pradeda ir apacioje suvirinimo vuetoje atitruko, taciau cia parisiu su vielute ir bus OK.
kitas pirktas 60 xm aukstis Latvijoje tad firmos nepamenu, parodinis-visai nieko, patogus.
o vat dabar isigijus 2 suni reikia dar 1 parodinio ir kelioninio, kad i bagazine tiltu arba butu galima masinoje istiesus galines pasostes pastatyt (pas mane Opel Vectra) ir suo ten bus uzdaromas tik laikinai, tai ko gero tiks tas kur Zuikio_koja sake.

o kad amerikansko noriu, tai jau labai seniai noriu tokio.
Šypsena

savaji narva parsiveziau is Estijos ir juo labai patenkinta Gerai
Be to, ir daug pigiau Mirkt

Narvas tikras isganymas turint suniukus Taip

as pirkau lenkiska narva 4 dydzio, pigiau nei “Mano suo” pardavineja. Beda, tik kad ta parduotuve filialus turi tik Klaipedoje, Palangoje ir Kretingoje. Visgi sake, kad ir i parodas atvaziuoja. Vadinasi Kretingos vet.tiekimas.
Narvas atsirado namie dar pries pasirodant suniukui, tad pirmoji naktis buvo praleista nare atviromis durelemis. Priprato gana lengvai, nors buvo ir patriuksmavimu su nedidelem isterijom pirma diena Cha cha. Kol kas narvas neapardytas (tfu tfu tfu) tikiuosi mazei augant jai nekils minciu narva pataisytiTūsas

Narvais prekiauja didesnėse parodose gerom kainom, pats pirkau ir jei reikėtų vėl, daryčiau tą patį Šypsena. Mes susiradom Trixie (vokiečių gamybos) narvą, tarnauja puikiai jau keli metai. Tuos pačius narvus turi pažįstami veisėjai, kurie dažnai važnėja į parodas, keliauja - jokių nusiskundimų. Tiesa, padėklas ten metalinis. Kita vertus plastmasinius jauni šunėkai greitai ptvarko Cha cha
Dėl lietuviškų nieko nežinau, bet nekokie atsiliepimai apie lenkiškus narvus, dėl silpnų sąnarėlių.

[quote]kashtone, as saviskiui uzsisakiau is www.manosuo.lt , is ten kurtsharui reiktu didziausio(ten didziausias 5 dydis, o mums tokio kaip tik ir reikia).

[/quote]

Mes iš pradžių irgi ten žiūrėjome, bet tas didžiausias jų narvas buvo 60cm aukščio, kai mūsų šuo jau dabar 63cm ties ketera, tai mes ėmėm iš “Tavo draugas” net nežinau koks dydis bet matmenys apie 0,7x0,6x1,1m didelis, bet užtat šuniui patogu, gali ir atsistoti, ir išsitiesti gulėdama, ir į parodas tempiam, vėliau labai tiks diem ar net trim šunim į parodas vežti, geros kokybes, plastmasinis padėklas, ir kas svarbiausia geras užrakinimas Mirkt
Nors Uoga jį nelabai mėgsta Šypsena

o kiek apytikriai sveria 5 dydzio narvas? ar priklauso nuo gamintojo?

Labai priklauso nuo gamintojo. Gali sverti ir kokius 22 kg, gali ir 50 kg.

ohoho kokie skirtumai.
o gal gali isvardinti gamintojus, kurie lengvesnius gamina.

aš nusipirkau parodoj amerikietišką nr. 5 mokėjau 270 lt, daug pigiau negu kitur Mirkt bet nesvėriau kiek sveria Cha cha bet daug, nes man tai sunkoka su juo susitvarkyt, parodai ieškosiu bokso Mirkt

Pas mane stovi 3 nr.boxas kuris visą laiką yra atidarytas.Tai nuo pat pirmų dienų šunelis jame puikiai jaučiasi.Niekada nebuvo problemų dėl to,kad reiktų pratinti jį būti boxe,nes aš kai įsigyjau šunį,tai jis jau buvo pratęs būti boxe ir netgi pats prašydavosi vidun! Gerai

Jo, skiriasi labai. Dabar bijau sumeluot, bet berods lengviausi yra amerikietiški, lenkiški jau daug sunkesni, o patys sunkiausi - lietuvių vietinės gamybos Šypsena Lengvesni būna su plastmasiniais padėklais, sunkesni - su metaliniais. Dar labai svarbu tvirtumas, pvz., gali būt lengvas narvas, bet nepatvarus (ploni virbeliai, šuo greit išlanksto, išlaužo). Todėl labiausiai mėgstu amerikietiškus - tie patvarūs ir palyginus nesunkūs (nors vis tiek nepanešu Cha cha Bet vyru rūpinuosi Cha cha)

na, reiks pasidairyti narvu per skelbimus. o jei nauji, tai suprantu parodoje pigiausi?

Taip, parodose atvažiuoja estai, pas kuriuos amerikietiškai narvai tikrai gerom kainom ir labai geros kokybės Gerai

Sveiki, Paieškoje radau tik patarimus, kad REIKIA NARVO. Tačiau norėčiau pasidalinti patirtimi su tais, kurie jau turi narvus. T.y. kaip sekėsi pripratinti savo augintinį, kaip jis dabar į jį reaguoja ir ar išvis jis bereikalingas kaip “narvas” - ar tik kaip “būda”, kurioj gera miegot, kaulą paslėpt ir pan. Mes savo šunei prieš savaitę “padovanojom” tokį daiktą ir jinai labai gerai ten jaučiasi, o apie mus kalbos net nėr Šypsena. Tai tikrai Gerai dalykas. Iš pradžių atrodė baisiai, bet kai grįžę radom beveik pusiau perplėšta lovos čiužinį Apakęs persigalvojom… Dabar ramu grįžti namo - nei pridraskyta, nei prisysiota (nors šunei beveik 9 mėn!) Laimingas

man tai sunku isivaizduot kaip vargsas sunelis turetu isbut uzdarytas narve kokias 6 valandas Nekaltas