Šuns guolis

O kokia tema… Taigi, maniškis jokio guolio neturi. Virtuvėje yra patiestas toks užtiesalas, o ant jo dirbtinio kailio liemenė numesta. Bet šis guolis reikalingas, tik kai visi yra virtuvėje (tada ir šuo ten), o naktį ir kai nieko nėra namie miega ramus lovoje Cha cha Bet vis tiek noriu guolį įtaisyti. Nu gal pavasariop Nekaltas

Maniškis turi guolį koridoriuj, bet žinau …parėjus į namus rasiu jį nusitempusį mano kailinius į savo guolį (kilimėlis su antklode)ir juose išsivoliojusįTūsas
šiaip jam guolis yra tam, kad ten kauliuką graužtų (nesinešiotų po kambarius)arba vykdytų komandą "vieta" kai yra subaramasNekaltas bendrai jis "abituoja" visur: ant sofos; ant fotelio; ant kilimų; mano lovoj…Pavargęsdičkis gi,Baisu

kai mes iseinam i darba- nuvedu shuni pas mama, tai ten yra mazas kilimelis po stalu ir ciucka labai puikiai ten jauciasi… mes tokio neturim ir jis guli ten kur mes tuo metu bunam, zodziu- sekioja is paskos… Cha cha
aplamai, jis megejas vis kur nors palysti: po stalu, taburete…

Mano šuo miega ant sofikės, kai uždarom virtuvėj - ant stalo ir jokio guolio jam nereikia,paklojau kailiuką čiotką tokį - jis vistiek ant stalo. O naktį,tai lovoj, po kaldra…arba prisglaudęs prie mamos ar tėčio.
Niekaip nepriversčiau jo guoly miegot Nekaltas

GeraiGeraiTaip Pas mus tas pats… Nu kartais leidziu bet retai …

Maniskiui tai nesvarbu, ar jam guoli siulai, ar uzmigusi i narva nesi, jam vistiek geriausia lovytej NekaltasCha cha

pagyvenus su dviem šunimis, žinau, kad medžiaginės būdos jiems nepirkčiau, nors šunims tikrai labai patinka tokios uždaros erdvės. Elementari priežastis - guolį reikia reguliariai skalbti, o būdą sunkiai turbūt išskalbsi skalbyklėj, o jei ir taip, tai greičiausiai deformuotųsi.

Pas mus daba taip: abu šunys turi po patiesalą. Mažasis, tiksliau jaunasis, - seną miegmaišį, o didysis - sulankstytą paklodę. Didysis paklodę visiškai ignoruoja ir miega ant fotelio naktį. Dieną tą fotelį okupuoja mažius, bet nakčiai jis ištremiamas į virtuvę ant savo pakloto Šypsena O kai mes svetainėj, tvarka tokia: didysis miega prie kojų, o dažniausiai - pakišęs galvą po pufiku, ant kurio kas nors sėdi Šypsena Mažasis tuo tarpu ant kelių (dažniausiai man) arba nemirtingajame fotelyje miegamajame Šypsena

Maniškis tai pamėgo savo boksą ir ten pats nueina miegot. Žinoma pirmom dienom jį truputį palepinom - (porą kartų teko užlipti ant lovos, užmigti ant kelių) tai dabar įsinorėjęs miego bando kur nors užsiropšti, o kai pamato kad neleidžiam "supykęs" nutipena į boksą. Cha cha

nu as tai savo Hada sugadinau pati…siaip pirmomis dienomis neleidome miegoti, tad miegojo savo aptale su pusle, tada patala sugrauze, todel priemiau i lvoa kleioms naktims kol nupirkau nauja…taigi dabasr jam guolis kaului grauzti, kaip kad Barga minejo komandai i vieta arba eik gulti…o nakti visada ateina prie lovos ir inkscia vos nelodamas kad priimciau…taigi nori ramaus miego tenka isisleisti savo doberi i lova…

sadistaiPiktas toki faina suniuka taip baisiai auklejaPiktas
Cha chaMirkt
vargsiukasApkabinimasMirkt

niu maniske tai ant fotelio miega ir jos is ten neisvarysiŠypsena beje ta pati dare ir pries tai buves suoCha cha

JuokiasiVisi tie ciuciai vienodi,mano Ozzis kiek jam tu guoliu beduotum uztenka lygiai savaitei po to lieka tik skuteliai siaip tai megstamiausia jo vieta fotelis o gal todel ir drasko tuos patiesalus kad tipo neturesiu kur gult tai leis gulet fotelyjeCha chaCha chaCha cha