Šuns guolis

Šuns guolis

Noriu įtasyti šuniui gerą guolį, tad noriu paklausti koks vis gi guolis geriausias šuniui: ar medžiaginė būda, ar pintas, ar tik koks čiužinukas (mačiau ‘Kikoj’ tokių). Ką mėgsta Jūsų šunys? Taip

Jei kas guolio reikia prancūzų buldogui Labas

Neturi mano šunėkas jokio specialaus guolio. Miega bile kur.
Geriausia vieta - tarp šeimininkų, bet nelabai jam tas bajeris pavyksta Šypsena

Mano shuo tai miega ant sofkutes Šypsena ten jo guolis Mirkt

mazas suo!kam jam gulis?mano maze visur ir visasda miega lovoje

Maniškis irgi iki šiol miegojo lovoje… bet baltoj patalynėj juodi jo plaukai nelabai estetiškai atrodo… Ir dar, kadangi yra palygint alergiškas - pastoviai nusikaso, kur nors iki kraujo ir visa tai taip pat atsispindi lovoje Cha cha
Šiaip dabar šunis įsitaisė miegot virtuvėj po stalu, ir kur jam betiesčiau jis vis tiek nueina po stalu ir tada guli ant plytelių… Orai šala, vaikštant jaučiasi traukimas visuose kambariuose - tad ir noriu kažką jam įtaisyti

maniskis narve ir po stalu miega ant kalnu ozkos kailio,
o nakti mano lovoj…

Man rodos, medziagine buda prancuziukui butu geriausia. Jam ten bus silta ir jauku. Sunys apskritai megsta uzdara erdve. O del alergijos tai neuzleisk, gydyk. Dar paskui kokios antrines bedos isimes. Prncuzu buldogai labai daznai turi odos problemu. Jei skaitai rusiskai, eik tiesiog cia: http://dog.ru/index.php3?mode=12042&id=0 , paskaityk archyvus - surasi labai daug informacijos.

Ačiū už patarimus Gėlės

As tai guolio niekada nepirkau Ne O paprasciausiai paemiau sena matrasa, perlenkiau ji per puse. Is gobuleno pasiuvai apvalkala tam matrasui, dar ju paminkstinau. Ir ka jus manote ??? sunis nuo jo ir nulipti nenori ApakęsCha cha

Mano suo tai pat arba ant sofos arba ant fotelio

Taip

Jo, Oli turi medziagine buda, tai labai ja megsta (kai neturi galimybiu miegot lovoj). !!!Tik atsargiai! Jauni suniukai gali ‘pagrauzt’ savo nama (kaip, beje, ir Olimpija Cha cha). Rekomenduojama gera nama pirkt jau uzaugusiam suniui (arba ne medziagini tada, o narveli)

Na mano prancuze savo grazu porolonini guoli suede Blogai tai dabar be nieko liko.

Praėjo daugiau kaip metai nuo temos sukūrimo Šypsena
Mano ši-tzu mėgsta kačių guolyje miegot Taip ir jorkei ten patinka Cha cha

mano suo ant senu dirbtiniu puskailiniu miegodavo. koridoriuje.

O maniškiai guoliai nepatinka Ne Ji renkasi minkštus šeiminikų patalus. Ir dar prašosi, tikslaiu saknt reikaluja, po antklode miegot Cha cha

turi maniškis tokį gerą ir gražų minkštą guolįTūsas tik guolis virtuvėje, o šuo miega miegamajameCha cha jis į jį atsigula tik kai nori nuskriaustą pavaizduotiLiūdnas

O ash turiu pora spec. kilimeliu - ant ju nesikaupia purvas, jeigu ant tokio ishsipiltu vanduo, virshus vis tiek liktu sausas. Shunys kilimelius dievina - jie minkshti ir jaukus,tipo ish dirbtinio kailio…Juos galima skalbti skalbimo mashinoj, netgi virint…

O shiemet Bratislavoj nupirkau matrasa( gal net greiciau didzhiule pagalve) su kedro medzhio drozhlem…tai shunys peshasi del galimybes pagulet ant tu kedro drozhliu…

Mano abu sunys miega mano lovojCha cha

Mano toki guoli suvalgytu ir savaip persidarytu,pinigai veltui.Žliumbia