Šuns baimė

Šuns baimė

sveiki, ar jusu sunims neuzeina baimes? siandien saviski vedziojau ir ne is sio jis pradejo dairytis atgal ir drebeti, o dabar visa vakara laksto paskui mane ir nesitraukia nuo manes nei per zingsni

O ar nebijo fejerverku/suviu? Gal isgirdo kur toli ir issigando (mano suniui taip kartais buna)

Pas mane vienas yra toks su pavažiavusiu stogu Cha cha pasivaidena jam kas nors-tada šakės.Tik grįžęs namo apsiramina Mirkt

Mano supratimu, čia psichikos defektas. Ar aš klystu?

fejerverku bijo bet cia jokio tokio didelio garso nebuvo… dabar lyg ir apsipamino bet per toli nuo manes nesitraukia. dar jam uzeina baime namie bunant ziuri i tamsu kambari ir bijo eiti ir loja

Primink, koks suniuko amzius? Gal jis dar mazas it baime yra normalus dalykas?

Maniškis tai aštuonių mėnesių,ir manau mano klaida buvo ta,kad ilgai nebuvo vedamas į lauką, tik namie būdavo.Tiesiog neužtekdavo rankų jam Mirkt Tikiuosi adaptuosis dar.

maniskis jau didelis jam 2 metai ir nemanau kad tai psichikos sutrikimas nes tai nevyksta kasdien

sako tiek kates tiek sunys mato antgamtinius visokius reiskinius Cha cha tai gal koki vaiduokliuka pamate ir isigando Cha cha
Ne o jei rimtai tai reiktu specelisto pasiklaust

Nu maniškiui tokių nepaaiškinamų baimių kaip ir nepastebėjau. Bet jis bijo vieno daikto - tai skėčio. Jei lyja tai šuns pavedžioti niekaip man neišeina, nebent patampau po pievą… Niekaip nepripratinu prie skėčio. Net suskleisto bijo.

maniskis visas baimes nusislopina urzgimu ir lojimu…

Chia tikrai kazhkas su psichikaLiūdna Jeigu jisai ne shiaip vienu momentu ishsigando, bet ir poto vaikshto priblokshtas. Tiksliai nezhinau, bet kazhkas negeraiNe

Tai tikrai psichikai ir deja juos laaaabai sunku pashalinti, o kartais ir neimanoma… Tad pasisiemkite kantrybes ir meiles Šypsena

Pabandyk daugisu vaikscioti viesuose vietose. Gal pades …Aš nekaltas

Mianishkius irgi gali ishgasdint tamsoje stovintis shiukshliu maishas, zhinot toksai juodas, didelis, brrrrr baisuCha cha, arba didelis krumas, pradeda lot, aplink jo shokineti, o svarbaiusiai, kad ishsiganda tik vienas, o loja jau visiŠypsena Ir yra tik vienas budas, pagaut ant pavadelio ir priverstinai atvest prie to siaubingoKietas daikto, tada pauosto, kartais sisiu ant jo padaro, ir viskas ramu,Labas. Bet chia gi visai apie kaskita papasakojoNe

na negi cia kazkas su psichika? Na jam tai atsitinka retai (1 karta i 2 - 3 men.) tik kad vakar taip atsitiko, tai is kart ir parasiau… Na jam ta baime praejo po pusvalandzio. na jis nera tas drasuolis kuris ant visu puola, tad jam tas privedimas padeda prie baimes objekto, bet va vakar net nezinojau prie ko vesti…

Na tai ir nepergyvenk, tai gi ne trukdo jam gyventiŠypsena

Pirma mano mintis irgi tokia buvoŠypsena

Mano sunyciui tokia baime tesesi mazdaug 2-3 metus, po smegenu sutrenkimo. Karta i kelis menesius pradedavo drebeti, vaikscioti prisilipines prie koju, sokdavo ant keliu ir noredavo, kad ji kas apkabinusi laikytu. Si "baime" kazin kodel pasireiksdavo kai isijungdavo arba issijungdavo saldytuvas. Per Animal Planet televizijos kanala maciau, kad taip atrodo epilepsija pas sunyciu… jiems skiriami vaistai. Manau, kad mano suniui buvo kazkas panasaus, po traumos, o gal jam tas saldytuvo garsas nepatiko. … bet tai praejo ir jau seniai nieko panasaus nemaciau.

Sekmes askinantis savo augintinio baimes.

Dar vienas pastebejimas… mano ciucius nieko nenesioja nasruose… bet cia greiciau ne baime, o pasislykstejimas.