sunku apsispresti

sunku apsispresti

Ka pasirinkti? Naujus sutikti su keliais gerais draugais, su kuriais svente bus lyg dar vienas balius, ar su mazai pazistama, bet linksma kompanija?
papildymas:

  1. Su pora draugu pas juos namie, kur busiu be antros puses, ir musu is viso bus 5 zmoguciai.
  2. Su antra puse, bet daugiau nieko toj 20 zmoniu kompanijoj nepazistu.

abieju kompaniju i viena vieta suvesti negalima.

Spresk ant kiek tau brangus tavo draugai

ka tu savo numones neturi ,kad klausiNekaltas

su tais, kurie gerai dulkinasi!TaipCha cha

su kuo nori

$eip cia apsispresti reiketu paciai, ir patarti cia kazka sunku. Beje, i$ kur zinai, kad antra kompanija labai linksma, jei mazai ja pazysti? Nors asmeni$kai a$ buciau ko gero uz naujoves Kietas

turiu. o tau jei klausimas nepatinka - varyk is cia Liežuvis

geras patarimas. reix atsizvelgti i taiJuokiasi

as tai pasirinkciau senus draugus…

draugai man brangus, ir as jiems brangi. bet jei laikysies vien ju isikibus, tai kaip tada su naujais zmonemis susipazinsi?

…Choose LIFE…

Gerai

Siulau sujungti abi kompanijas i viena. Turetu iseiti cool vakarelisTaipJuokiasi

sutikit visi kartu, kokia problema? Kietas

svesk viena, tada suprasi, kaip gera buti su draugaisŠypsena

Geras patarimas, sviecia man kad shiuos naujus sutiksiu vienas, apsikabines kompiuteri Cha chaCha chaCha cha

niu man irgi panasiu dilemu yra kile… situacija buvo tokia, kad senoje kompanijoje vieni kitus jau labai gerai pazinojom ir kad ir kaip stengdavomes, tai itin gero renginuko suorganizuoti neiseidavo, tada kazkada netyciom taip gavosi kad i kompanija uzklydo keli nauji zmones… nerealiai visi atsigavo, pagyvejo ir vel labai linksma buvo! Šypsena taigi jei tai imanoma, pasiimk kelis gerus draugus is naujosios kompanijos ir sutik naujuosius su senaja kompanija! turetu gautis gera kombinacija! Taip

su mazai pazystamais Nekaltas

nezinau…su geriausiais draugais AlusKavaMyliuTūsasKietas