suluzo mano kibiras

suluzo mano kibiras

Taigi va, suluzo siandien mano zieminis kibiras VW golp. Issinere granata Baisu . O linksma del to, kad suluzo jis ne kada nors skubant i darba, o sekmadieni ir tik kokia 200 m nuo garazo Gerai. Turbut reiks nueit i parduotuve, nusipirkt alaus ir ikalt uz taip sekmingai susiklosciusi nelaiminga ivyki Cha cha .

p.s. gal kas zino kiek galetu kainuoti golfo 88m 1.3 l granata? Ir ar sudetinga ja paciam pasikeisti?

kiek kainuoja nezinau, bet pasikeisti nera sudetinga - ypac jei yra duobe ar keltuvas ir netingi pasikrapstyti

tai jis dabar garaze kaip tik ant duobes stovi. Jauciu reiks nupirkt granata ir uosvi idarbinti Kietas

kas uosvi, kas uosve
Šypsena Šypsena - o paskui nebijosi vaziuoti po uosvio remonto?

ne, as pazadesiu, kad po remonto gaus alaus Cha cha

na tada kita kalba
Šypsena gero alaus abiems

Granata tai betkuriam rajoniniam turge rasi ŠypsenaŠypsena

Taip1,3variklis nera daznas taip kad patariu nulupti granata ir suskaiciuot isdrozas vidines ir isorines ir diametra pries perkant
o gal tik pusasis is dezes issinere ir nieko pirkt nereikia

ten butent ta lanksti mova issiarde prie rato, taidabar pusasis laikosi tik prie greiciu dezes ir kabo

Man pernai irgi buvo granata subyrejus. Golfas 88m, 1.6 karb. Tai parduotuveje teko is 5 granatu rinktis Cha cha Kinietiska, lenkiska, bbz, bbz ir vokiska. Kainos buvo nuo 100 iki 130 lt. Tai emiau vokiska (130 lt).

Cha cha

Granata apie 50 turetu buti,cia nuo gamintojo priklauso,bet tos pigios nelabai.Ne