sulaikymas

Andrew - man tas ponas nelabai patinka vien dėl Vilniuje vienoje gavėje I eismo juostoje “važiuojančio” namo kampo…po to tegu pasakoja kaip jis su kažkuo kovoja Mirkt Juokiasip.s. visi viska supranta …tik niekas nenori pradėti keistis nuo saves Mirkt

Apex - priemones priemonem. BET jeigu muzikui viskas dlmp, jei jis kirvi sviedzia i zmogu, taip noredamas sunkiai suzaloti ar nuzudyti, cia jau ne elektrosoka reikia naudoti, o kovini ginkla. cia ne su kumsciu pries nosi mojuoja ar nh siuncia. cia tiesioginis pavojus gyvybei ir ne kitaip. pries pora savaiciu rode, kaip zmogeli su nurautu stogu elektrosoku bande iskinkyti. ***** gavosi…

andrew - o kuo policininko darbas isskirtinis ir vertas belekiek dideliu algu? nes daugiausiai del algu verkia? kodel nifiga niekam nerupi, kaip ir uz kiek dirba gaisrininkai tarkim. jie ka, maziau rizikuoja gyvybe ar maziau naudingas ju darbas? jei policinykas - kausas ir tesugebantis visa gyvenima patruliu buti be noro tobuleti, keltis kvalifikacija, uz ka jam belekiek moket?

Andrew>o kas tau nepatinka?..pijoka vadinu pijoku,durniu vadinu durnium…ar as esu pavadines daleiskim suomi,ar apex durnium…ne…nes jie tokie nera… Labaso tave vadinsiu…maza to dar ir berastis Cha cha

SUOMIS as nieko nei gyriu nei smerkiu,nei policijos nei jo,nei kazko kito…vienoj vietoj durnesnis kitoj protingesnis,bet pati esme kad jis zino istatymus daugiau uz ji sustabdziusus policijinikus,biski geda turetu jiems buti del to…jis vardyna straipsnius,o jie tyli nesuprate,plius bega nuo piliecio,ar cia policija taip turi daryti ? kita vertus,kiekvienas pasirenka ka ziureti,ko neziureti,reik moketi atsirinki informacija kokia gauni…o visus durnais isvadinti,debylais ir kitaip,tai visi mes mokam…o kaip tai daro cia forumieciu isrinktas narys kuris turi priziureti tvarka ir rodyt pavyzdi,tai ka jis mane durnium isvadino,as galiu durninti visus kitus,bus normalus forumo etiketas ? man tas keiciausia…ka matau per tv viena ar kita dalyka,ten puse iskraipyta yra,jei viska primtum,tai db taip iseina kad nieko valgyti negalima,kaip apie maista pradejo rodyti ir daug kitu dalyku…visi mes mokomes ir mirstam neprotingi, Tik kita durnium isvadines,pats protingesnis netapsi,as ta norejau tik pasakyti…ir kaip isrinktam zmogum taip rasytis negrazu,o cia jau kas ka galvoja ir kas ka sako,jusu nuomones,visi mes nuomones turim,as savo pasakiau Šypsena

hau.

Juokiasi

paziurejau tuos video su Juskausku… px nkj, man jOkynga Gerai

qrmi - diskusijos/dalyvacijos visvien turbut neskaitei, per daug texto Juokiasi

bet tai ziuriu kiti iki dabar nesupranta ko juskauskas sieke Juokiasi ar jus nesuprantat, kad norejo parodyt debiliskus istatymus ir kaip jais naudojasi musu gerbiami pareigunai? ar jus galvojat jis tik pasisaipyt is paprastu mentu norejo? Juokiasi blt nu stebina mane lietuviai Liūdnas

kad ta boisa mano ziniomis buvo pasigydyti galva isiunte…

huntero - neskaiciau Ne daskaiciau iki video ir viskas Cha cha

dr, nera problemu sakai? pasivazinetum kaune, kitaip sneketum Šypsena kai ir vidines info biski tenka zinot, tai nepatiketum kas per bezabrazijos…

endorfinas…tikras lietuvybes pozymis pasireikstu, jei visi laimintu MJ, o dabar kiek kitaip… Tikrai nesiginciju jo kompetencija…bet reikia skirti zinias ir igudzius nuo sveiko proto…Taip, dziaugiuos, kad irode tiesa su greicio matuokliais… Bet metodai…ir tas noras irodyti galia…virsyti greiti +100 ir aiskinti as saugiai vaziuoju, nes MANO merso greitis saugus yra 200…ta chata prie stoties… nezinau ar jis daugiau dave, ar ateme…bet tokiu lygesniu uz lygius nekenciu…

uoj bl tik nereikia cia teisuoliu primesti, patys tipo nepalakstom… kokias metodais policija dirba tokiais metodais ir gavo atkirti. prie ko chata prie stoties? ka tuo norejai pasakyt? kuo daugiau tokiu juskausku reikia, nes iprate lietuviai tik paburbet ir nieko nedaryt, o cia paeme ir tvarkingai padulkino visus per teismus

na Juskausko durnium vadinti gal ir nereiktu, nes durnius ir zmogus siuo atveju mazu maziausiai sugebantis uzdirbti daug pinigu , bei puikiai ismanantis teisinius dalykus nesirisa su tokiu epitetu Nekaltas …o jo toki bandyma paauklet policija cia kiekvienas gali interpretuot savaip, vieniem tai padarytas sou kur perzengta riba, kitiems priesingai, parodymas kokia nekompetetinga musu policija, kiek turim spragu istatymuose ir pan…