sulaikymas

sulaikymas

Kobra 11 Laimingas

veiksmas DE youtube.com/watch?v=BwChnC2kXjo&feature=relatedgrazu paziureti kaip fokieciai moka stabdyti…ir masinu nereikia dauzyti ir t.t. GeraiVeiksmas RU p.s. o cia rusai "stabdo"youtube.com/watch?v=1BAOzprDGUI&NR=1su garsu bus efektas geresnis Cha chaistorija kad norejo mentai pas lenka atimti fotoaparata ar tai kamera …ir teske snukin…vaikis nervuotas pasitaike Cha chaEDIT: pagal pageidavimus, veiksmas LTyoutube.com/watch?v=s-MXWLIm3e0&feature=related

fokieciai Gerai Širdis rusai tai savam stiliuj Kvankt? dar reiktu trecio video kaip lietuviai stabdo Juskauska, o po to nuo jo bega Juokiasi

rusai dirba rimciausiai Cha cha

kur dabar boicas juskauskas…? man jis buvo ir bus durnelis

dr002™ sedi be teisiu ir kazkokia laida maciau veda kabinasi prie kitu nesamonu,jis tikrai ne durnius,tau iki jo manau toli Šypsena tik tesiok viskam yra ribos…jis tas sveiko proto ribas perzengia,bet durnas nera tai tikrai

jo man tikrai iki jo toli…ir aciu dievui…o kazkam jis autoritetas matau Juokiasi

daug kam jis cia autoritetas Juokiasi Žliumbia

ypac sitam video toks jis man idiotas kad nx nx Cha cha

autoritetas daug kam yra nera,bet durnum zmogu vadinti mazu maciausia pacio durnumas Mirkt nera jis protingiausias nera durniausias,bet manau uz tave geriau mokesi Šypsena uz mane irgi Šypsena kitas dalykas visiem neitiksi ir nepatiksi,antras dalykas ka jis tau durno padare ? kad apgina save,pagal “ale” protingus lietuvos istatymus ir jos apeina,del to jis durnas ? pagrisk savo argumenta jei vadini durnum,ar tipikas lietuviskas bruozas,durnium kita isvadinti,durnium vadina ne patys protingiausi tikrai Šypsena

kas liecia vidio tai tikrai nieko gero…bet yra geru laidu,as ziuredamas tas ladas pasijuokdavau ir smagiai prisimindavau…o cia idiotu durnium vadinti,tai pirma i save paziurekyt,ka turit ir ka uzdirbe sukaupet Šypsena ir tai turtingas,kuris protu uzdirbes,kito bedno durnium nevadins,tai issilavines zmogus irgi idiota zodi nelabai viesai is vis naudoja Šypsena o cia bele pavaryti…

istatymus galima visus apeiti,ne tik lietuviskus…o durnius,nes iesko problemu ten,kur ju nera…bet yra zmoniu,kurie juo zavisi…o pvz amerikoje jau senokai tas erelis butu pasertas svinu ir uzkastas Geraio bet taciau…ziuriu runkeli nesunku suzaveti,net maike plesosi Cha cha

va tame ir esme ,kad bedu iesko is niekur

youtube.com/watch?v=JwjMCDlTaC8visos dalys,kur cia jo durnumas ? ar policija cia protinga vazinedami vienas po kita kelias valandas stovi ir nieko nedaro ? pries policija nieko pries neturiu,tesiok man keistas poziuris kaip galima kita zmogu durnium isvadinti nepazistant jo Kvankt?

rusai Gerai Juokiasi juokdariai konkretus. blokuokit kelia klykia. blokuoja - du mentai ant kelio stovi ir “blokuoja” Juokiasi jau geriau atsigule abu butu.

priedurniau…o is kur zinai ,kad man toli iki to nevisprocio…tu mane pazisti gal? Juokiasio gal cia tavo tetukas ka?

Ieninas o tau sirdi skauda ? Juokiasi cia kaip visi eina i viena puslapi nereklamuosiu koki Cha cha ir verkia kad info pasenus,tai nafik eina ? cia nafik ziuri jei nepatinka ? o durnium gali pavadinti savo drauga kuri pazisti daug metu,o ne kita,ale cia visi proto bokstai jus ? laisvalaikiu prisigere ir myzat ant kampu Cha cha ar kitaip savo prota isreiskiat Cha cha visi mes neprotingi kartais bunam,vieni taip kiti taip laisvalaiki leidzia…man tai smagu budavo pasijuokti is tu laidu ir nesigilinau ar kas protingas ar ne kas,man juokinga buvo ir smagu ziureti,dabar to nera gaila…

idomiau tai kas lieka nenufilmuota Cha cha

dr002™ priedurniau,krutas cia taip varydamas ? moderatorius matai Cha cha pavyzdi rodo kitiem Juokiasi malades Gerai varyk toliau,as nei taves,nei jo asmeniskai nepazistu ir man jus abu nelabai idomus,tesiok kita durnium vadinti,tai mazas issilavynimo lygis