sukuriniai vietoje pusles


sukuriniai vietoje pusles

youtube.com/watch?v=GVgfxyYuz-Ytai va 10seconds car’as Ufffpusciau fiesta ar ne? Klasta

kur dikutOtojai? Piktas Cha cha

kiek kainOja ta viena pusle? plia,man jau reiketu vidurine puslaite pakeisti,kaip su garsu?

dzo papasakok apie diametra… neblogas darbas…

nezinau as bijojau kad labai pagarses ir tie sake kur vyrino tipo ka cia darai … o paskui kai uzkuriau Myliu blia sako gerai skamba… siaip ziurint kur pirksi… pas svarscikus 90lt tuguje 60 as po 55mokejau… kazkada kainuodavo 100-150lt

kaip kazkas sake, jei jau rasai angliskai, tai nors taisyklingai rasyk Liežuvis

diametras isore 60 vidus 55-56 gal… o silkes vamzdiai isore 56mm

tai cia tie bakeliai kur vietoje katu stato? siaip ant 525i ir ant oubi ispjoves katus nieko nedejau ir garselis tikrai grazus bei negarsus buvo,o va draugelis ant lagunos nedejo to bakelio,tai bbd koks slykstus garsas.

man giliai px as is provincijos Ufff o kur klaida? Cha cha

jo vietoj katalizu reiktu juos statyti

as rasyciau “how does it sound” ir “less than 6seconds” Cha chabet lekia nekujovai

dzo savam stiliuke pradziai astrike dabar ooooo… audike, videomontazyrs Cha cha siaip graziai renk apsukas

nu abejoju ar les than 6 seconds…

rafi,jau atbanyt esi,ko cia is klonu rasineji MirktO tokia paimi ir lengva ranka pusteli 4.2 Cha cha

pagal video ziurint minimum 7sec

tai ant laisvo mano ABsukas renka lengviau Ufff

Jus tubut nemokat su nokia pamatOt pagal video, gmeteris ziema aiskiai parode 5.5-5.8 su r16, dabar r17… Bet taipokui jus gi visi su dyzeliais lakstot ir jum cia kosmoso zona Be be be

gerule gerai traukia Šypsena esu vaziaves su tokia tik be chipo tai pzdc kaip eina Šypsena

o ant duju ar benzo varei? Šypsena