Sugedo

autogidas.lt/bmw-750-e6566-sedanas-2006-0125675652.html

Nes daznu atvejiu apie sia 3er laida,labai gerai atsiliepia Taip

rokas>kei pradedi kalbet apie chipus,valinimus,"protingiau"kazkaip ne vietoje skamba,kazkaip isvis kiek matau retai ivaziuoji i diskutacijas,tiesiog paminejau pirmuose komentaruose,kad sitas saudantis fiatas drakoninis turetu reikalu su modintu dyzeliuku bavarisu,kas is esmes yra juokinga biski ziurint is salies. ogiz>itf-clan.net/joegun/usergarage3/330i_5_2011_4.JPG ziurint taip is salies,kuri vieta neturetu traukti? Girtas

256>rafinuoC siemka parduoda? Juokiasi Gerai

youtube.com/watch?v=QU-KMsc45lM

nu uzdek ratus kaip mano vezimui ir visi ziures, o asmeniskai tai tikrai jei ziurim is dizaino prizmes nu niekuo neissikirianti avtomasyna, nu niekaip netkreipciau i tokia demesiaus:upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/55/BMW_3er_Touring_E91 _Facelift_20090425_front.JPGupload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bb/BMW_3er_Touring_E91 _Facelift_20090425_rear.JPG

ka tu cia lygini 159 su e91…cia ka gali max lyginti,nebent su astra kokia ,nu gal pugu 307sw Juokiasiogiz>o tu kiek suprantu nesi vaziaves su e90 feisliftu? Nekaltas

dr002, Cha cha, kas turės geru fraziu sakykit, pakoregosiu, pridesiu į skelbimą Šypsena

256>blia,anam skelbime geriausia vieta apie bulkas i griovius ilekusias buvo Juokiasi Gerairokas>niApik,kad nenulipau nuo zagres ir aciu dievui neuzlipau ant alpos Cha chaalpa yr ok,kaip pikul Gerai Cha cha

as nei su e91 nei su 159 nevaziaves, as supratau kad tave kebulas traukia? tai as ir nesuprantu ka ten tokio radai butent tam e91 ko tarkim nerdai kad ir kokiam e60 kad tik apie ana ir rasai. man is dizaino prizmes standartai anie tai Blogai atrodo

e39 buvo topas bmw linijos,del to taip ilgai jis ir kabo ant palyginimo Cha cha

dr002, joo… buvo daugiau fantazijos Linksmybės

ogiz>klysti…kebulas traukia gal max 30pircentu Kietasauris kazkada rase ir pilnai sutinku,kad e60 blogesnis pasirinkimas,nei e90 Šypsena256>sitas irgi eis i FB Cha chaskreenas padarItas Cha cha

Gerai Gerai

nu tai o 159 bandei vairuot, gal irgi kazkuom “uzburs”

Rokas>draugelis nulipes nuo e39 visisko lavono mano akimis, ant signumo …dziaugesi irgi,kol vel neuzlipo ant 120kkm begusio 03m e39…cia kazkaip negalima lyginti tokiu dalyku,nezinant situacijos realios…kiek man teko pvz vazinet su 156…viskas ok,labai ok,bet jei lygini su astra,golf4,pezu 307

ogiz>bandziau,patiko,smagu…ok…gi sakau,kad alfa=gerule qrwa,pisciau belenkiek,bet i zmonas Ne Cha cha

man rodos cia ne kiek zmoniu tiek nuomoniu, o kiek masinu tiek ne vienodu ju bukliu… vaziavau neperseniausiai su e39 530d, isperstas visas buvo, salonas barska, nu visas toks necystas… e39 tvarkingas turi vaziuot labai gerai, kaip ir e46… bet visa beda, kad tokiu labai mazai pas mus…

Cia kaip mano draugas is savo perpistos audi a4 97 ilipo i sefo x6,praleke,sako bbs tas bmw,vejas svilpia,motoras kazkoks nevalinantis (225kw 3.0d),ka ten su zmogum daugiau snekesi Cha cha

rokas>tai pasvaigimu gi visa diskusija prasidejo,bmw turi nemazai minusu,ypac jei nedraugauji su irankiais ir rankos biski sleivos,kaip ir su alfa turbut tas pats,kad ten varguoliai esma,net nekalbu…tokia jau ta realybe. esma visame tame,kad ka mes matom gatvese,pagrinde nupisti sudai,pasikartosiu,nemazai reikalu turejes su 5metu senumo 156 1.9jtd,viskas ten ok,vaziuokle nx,uzpisanti,praktiskai nesuremontuojama,variklai ok,net labai ok,muzika bent tame variante galetu konkuruot Cha chasu e39,gal net blogiau butu Cha cha…ir pasikartosiu,kad kartais idomiai atrodo,kai palygini kokio gamintojo “karstaji chacbeka” ir paziuri del sportinio intereso ka dyzeliukas pasiulo ir bavarijos…kazkiek sypsena issispaudzia. Raimukas>gi pas mus pagrinde masinos pigesnes,nei ten is kur jas parveza Cha cha Gerai