Sugedo

tu rokai nesiparink,paskaitytum daugiau mano izvalgu apie ta kewle,kitaip vapetum…bet ne tiek,kad dabar taip nusipezetum…pezo407 yr ok Gerai…jei dalim prekiauji Juokiasi realiai isvis nesuprantu,prie ko cia mano kiaule…as snekejau,apie tu metu konkurenta is bavarijos…

kas link dyzeliu italai visad geresnius parametrus spaudzia is mazesnio litrazo bmw is didesnio. nu su benzais irgi panasiai

o ka kaina?..sakai tajuota dabar su bmw varikliu kainuos tiek,kiek bmw? Juokiasi

tai jei alpa pigi, o bmw brangus, tai ant tiek kartu alpa geresne, nes vaziuoja vienodai? Cha chaO paestrelinta 200 20v patvarkytu ir alpa, ir e60 ir… nu tik tiek, kad ana irgi brangi Juokiasi

o kas tave vercia sest i kiaule…isvis,prie ko cia keule ir isvis,quttre,prie ko cia tavo …dvuxsotke? Cha cha kalba buvo pakreipta link video pademonstruoto fiato ir analogisko konkurento 123d…

dr002™, kiek tavo nuomone dabar pusgyves GT kaina? Planuoju bonkes pridaves ant pavasario pajamt, tik nzn kiek bonkiu reiks… kiek gert. Nekaltas Suprantu tik tiek, kad jos kainuoja mazdaug 2x nei tu paciu metu 156 ar tuo labiau 147. Nekaltas

Is gero vokiecio tikrai niekas neisprasytu i jokius francus,japus ar italus Ufff

nes dvuxsotke yra 80’s kurinys, o vis dar gali pakraut malkų 20 metų jaunesniems NON PREMIUM brandams, kaip Renault, Peugeot, Alfa, Citroen ir pan. GirtasAkujiet, ne? JuokiasiO šiaip ji prie to, kad akujiena Cha cha kaip ir koks e34 540i Mirkt

kipsas>isprasytu…geda ir galimybe turet 156 Gerai Cha chaquattre>o tai kokio bbio rokas tau pritare 100%…gi tu neakivaizdziai alfas isvadinai kakarieku Cha cha

nee kipsai, yra kibirai, svarbu uz pigei Gerai

Ale pikts siandien Rokas11. Gal alfine nesikuria ar ka? Cha cha

vel pas ka didesnis tema Cha cha Gerai

nes aš gerasis moderas, ir šiaip, gal Rokui audi mažiau nepatinka nei bmw Cha cha

dr002>px ta alfa,kaip mano draugas pirko kazkada 2000 1.9 sidabras,koza ir t.t. 2500lt,va cia tikrai sakau,why not ? Cha chakabuki>va teip,gero vokiecio neiperko,tenka isbandynet gerus metus uz pigei Juokiasi

Rokas>koks propogavimas…niekados nekeliau nepelnytai nei vienos markes i dangu,tiesiog megstu kiek imanoma remtis faktais…o faltas tas,kad as jau nekalbu apie benzininius bmw motorus,kaip slapia skudura i tema paleidziu antra lyga-dyzelius,o ir ten jiems ciulpteli visokie tarakonai Cha cha

uz 5 kilolitus tai su naminais treningais atlekciau i Siaulius, net odekolonu nepasikvepines Gerai As gi bel kazkur nuo kovo men perku masina Cha cha jei kas dar nezinojo

quattre >

na pzdu,tu geras,o as dalyviams pasirinkima suformuot sugebu…nuotoliniu budu Cha charokai>tu nesiparink sakau,alfa yr ok,net labai ok,o 1.9d isvis yr ok,veik antras motoras po(neminesiu ko Cha cha)bant man… lhdghdghjg>kam tau masina,turi gi bulke…uzsikuria ir ok…as rimtai,nebent vidurioamziaus krYza uzgrojo Cha cha

dr002™, aCakyk !!! Cha chaJeigu 02m 156 - 3kLT, tai kiek 04m GT? Nekaltas Cha chaKad nepermoketau kada netycia…

ei pacanjo,kur man ka reik ziuret…sukonkretinkit,o geriausiai linkus numeskit,kiek cia dabar tu algu reik paaukot,kad ten kazkoki piAtucha svajoniu nupirkt? Cha charokas>na kai pirkau,buvo cieli 8metai tam varguoliskui,siuo metu tam pacanskui 08+m e91 rubliu nera,o alternatyvu,bei poreikio dar neiskilo keist i kazka Nereik dar susivezt nemazai plytu,cemento,baldu,plyteliu i baze Cha cha

kuom tas e91 tave taip traukia…