Sudie Stevai


Sudie Stevai

Buvęs kompanijos “Apple” generalinis direktorius ir jos įkūrėjas Steve’as Jobsas mirė sulaukęs 56 metų. Šią žinią pasauliui pranešė pati kompanija “Apple”.

Tokie zmones pakeistu pasauli Taip

GėlėMirtis paima geriausius.

R.I.P. GėlėKad ir kazkas taip nekencia uobolio, bet be jo, kazin ar turetumem siandien taip pazengusius telefonus, ispopuliarejusias planchetes…

Gėlė

Ir ispistus protus.

Kas neturi ko pasakyti tai protingai patylėkit. So sad Gėlė

Gėlė

nemegstu apple, bet sitas zmogus tikrai daug nuveike RIP Gėlė Gėlė

Nežinau

Vienintelis geras dalykas, kuri jis parode, tai, kad neuromarketingas dar gali itakoti begeline minia debilu.

O tau negėda tokias imbeciliškas nesąmones kalbėti apie mirusį žmogų? Patinka, ar nepatinka Apple, visi suprantam, kad tai žmogus daug pasiekęs, daug pakeitęs ir tikrai vertas pagarbos. Tie, kas to nesupranta, manau yra tokie patys nevispročiai kaip tu.

Steve’as sugebėjo išpisti protus ne tik Apple fanbojams, bet ir Apple heiteriams. Genialu Gerai

Nesisiausk, kutvela. Ir dar karta paskaityk mano posta, gal suprasi, jei nesi nevisprotis. O obuoliui pagarba uz sugebejima pisti prota Gerai

Tai, kad išmokai parašyti protingai skambantį žodį, tavo komentaro tūpumo nekeičia Mirkt vistiek kaip žemo lygio žmogysta pasirodei Šypsena Geros dienos.

Širdis Gėlė

Tikrai mire deadoraliveinfo.com/dead.nsf/jnames-nf/Jobs+Steve Gaila. Kaip ir mineta- is jo buvo gerai mokytis NLP. Nu zmogus buvo gabus, talentingas, protingas ir izvalgus. Netgi kokstai kabalistas beveik. Tik nebuvo jis doruolis. Nu nebuvo. Kam slept. R.I.P. “Būti turtingiausiu žmogumi kapinėse man visiškai nerūpi. Vakare einant miegoti pasakyti sau, kad padariau kažką nuostabaus – štai, kas man svarbu”, – Steve Jobs, The Wall Street Journal", 1993 metai.

tik patvirtinat acuktuvo frase, zmogui tai pagarba uz tokius sugebejimus, o locheliai putojas net nesuprasdami kas sakoma Cha cha

acuktuvaz-lopas kokių… deja jau nereta Lietuvoj. Mirus žmogui nesugeba išsiversti be keiksmažodžių. Ir iš viso, stebina nekurių veikėjų požiūris-pagarba už proto … Graudu ir tiek. ATA Styvui Gėlė