sudauzei...

sudauzei…

taip jau buna, kad viskas atsitinka ne taip kaip tikiesi.Liūdna vaikinai sudauzo sirdeles ir palieka, kodel? Sudužusi širdis irgi viskas tik ir baigiasi lovoje? o gal viskas tik prasideda? Aš nekaltas

lamere jai is atve snieko0 gero lovoj tai viskas ten ir pasibaigia
nes vaikinas tave gali turet kaip drauge o ne kaip mergina
o po to verksi kodel jis man neistikimas etc wat todel kad uz tave geresniu yra =-)))))))))))

O ka jam veikti su sudauzyta Širdis? Rankas gi susipjaustys! Cha chaCha chaCha cha

O kas butent tau nutiko?

papasakok kas is tikruju buvo!tada,jei galesim patarsim!

nieko baisaus nenutiko, tik va pagalvojau, kad daznokai mes vieni kitus skaudinam del menknekiu. pagalvojau, kad vaikinai jau per daug naudojasi silpnaja lytimi ir tai yra netaisynga. turi buti lygybe! kodel tiek daug sudauzytu sirdziu, nuskriaustu sielu? Ne

Eee… nepradekim apie naudojimasi, gerai? Mirkt

Vyrai yra kaip medziotojai.Jiems reikia kuo daugiau grobio sumedzioti.
Nesijaudink,atrasi visvien kazkada tau skirtaji.Be to ir vaikinai daznai sielvartauja del nutrauktu santykiu.Su laiku praeis tas sielvartas ir veliau galvosi-bereikalo tiek asaru del jo isliejau.

Ne tik vaikinai taip elgiasi!

Is serijos: "Atsikeliau siandien ryte. Chm… keista - gerai jauciuosi. Kazkas negerai! Ka cia padarius, kad butu blogai?! Apakęs" Hipochondrikas - tai zmogus, kuris jauciasi gerai tada, kai jauciasi blogai.
Anglai sako: "Don’t trouble the Trouble untill the Trouble troubles You".
Nera problemos - ir dziaukis.

Vaikinai tokie, anokie… Gali susidaryti ispudi, kad merginos yra sventos karves, kurias tik ir skriaudzia visi kas gali. O vat merginos, net muses niekada nenuskriaus. Gal apsizvalgykime aplinkui. Pasaulis yea ziaurus visiems: tiek vaikinams, tiek ir merginoms, todel nemanau, kad reikia isskirti ka nors. Visi yra lygus ir visi kartais daro nesamones ir dauzo sirdis

labai daug aiskinti,bet reikia ziureti ir ka renkiesi!!!Šypsena

uzjauciu mazute Apkabinimas Taip Taip

sakai tik vaikinai? o ka reiskia tos 3 merginos sudayziusios man sirdi? niekas? lova? man jos nereikia? taip kad nesakyk vaikinai… sakyk kaikurie arba dauguma vaikinu …

nebandei nezinai kaip sakoma … Cha chaCha chaCha cha reik juk ishbandyt Cha cha

nu ir kas Gerai Alus daug tau uz taiCha chaCha chaCha cha

o tu niekada nepagalvojai, kad gal jus mumis skaudinant kartais, vis atrodos kad vaikinai merginas isskaudina bet kartais jus, merginos, mumis isskaudinat , jug vis delto mes yrgi turim syrdi, dar kartais didesnia sirdi negu jus!!! Sustok galvoti tik apie save ir pagalvok apie kita zmogu !!!

Teiingai!!! Ner cia ko ant musu varyt!!! Cha cha

viskas ir prasideda ir baigiasi lovoj… ten zhmones susipazystsa, ten issiskiria, ten ji ir pradedami… MirktCha cha