Suaugusio šuns priežiūra/maitinimas

Cha cha

o musiskiui nuo tukimo paumedavo epilepsija, tad svori stengdavomes butinai priziureti. O ir siaip - del apkrovos sanariam rotveileriam nutukimas nelabai i nauda Šypsena

ApakęsApakęs kaip tai epilepsijaApakęs ŠuniuiApakęs

nu kaip zmonems, taip ir sunims, pasirodo, buna epilepsija Nustebęs

o kas cia stebetino, buna kad sunys suserga epilepsija, tu literaturos kokios turi aplamai apie sunis, ar is akies viska daraiNekaltas

Turiu 2 knygas deja ten apie ligas labai trumpaiNekaltas
Tarkitko maniškiui darėm akies operaciją su narkoze, negalvokit, kad nieko nezinau Nekaltas

nu kaip maitinti javnai nieko nzn, bo kaip paskaiciau apie tavo skureles pasiurpauBaisu o dar ir piena duodiApakęs kaip jis pas tave nenuplinkaNekaltas aplamai idomu butu suzinot kokiu maistu seri???

o gal gali parekomenduoti kokios geros literaturos apie sunis? zinoma geriausia lietuviskos Cha cha bet jei ne - tinka anglu-rusu kalbomis. Nes daugelyje knygu viskas labai pavirsutiniskai aprasyta. Ir apie epilepsija as pati taip pat suzinojau tik susidurusi su tuo reiskiniu, beigi pacioj pradzioj pamaniau, kad gal mano suniui kosmarai sapnuojasi, nes pirmi priepoliai buvo nakti. Maciau, kad panasu i epilepsija, bet tikrai nemaniau kazkodel, kad ir sunims gali ji buti. Beje, siam forume ant kelio ir uzvede paklausus Šypsena
kaip sakoma - gyveni ir mokaisi Mirkt

Nu žinokit kas dėl ėdalo ačiū tikrai pamokėt jau vakar daviau tik sausiaką, ėdė taip nenorom nes jau atpratęs, bet dabar žinau kad tikrai jau nieko neduosiu ačiū nuoširdžiai, o sausą tai dažniausiai duodu iš Thomas Philiphs perku ten toks vokiškas yra 2 rūšių tai viena jam labiau patinka, pamaišau vakar nupirkau "Darling"
O tai kokiuo sausu šeriat Jūs, nu pakolkas šuo sveikas viskas normaliai, bet va kai užsiminėt apie kailį tai rimtai jis nežvilga - nieko apart sauso nebeduosiu točnai.

as turiu 2 enciklopedijas apie sunis bet ten taip pavirsutiniskai parasyta, ta prasme noretusi daugiau, geros literaturos per parodas maciau pardavineja, tiesa rusu kalba, lietuvisku geru nemaciauNekaltas

Yra viena Maximoj kainuoja pie 150 Lt - lietuviška ar gera nežinau, bet man biški branguBaisu

nezvilga ir kaip miltu priberta?
Lievu maistu seri, marketiniu. Nueik pas veta ir pasikonsultuok, geru maistu pilna visokiu, bet koki tu ikirsi pagal kiseneNekaltas

vadinasi pasidairysim parodoj Šypsena dekui Labas

Na tai gerai geras tai kiek jis kainuoja už kilogramą, na jei pakuote paversti kg., tai tą kur perku vokišką pakas 10 kg., kainioja 35 Lt., galvoju kad tikraisuiai nežvilga nuo tų visokių mano riebalų jam davimo, o miltu tai ne miltukai budavo kai turejau Bokseri, sumaliau čia juodai per klausymą, pas pane gi senbernarasJuokiasi

As maitinu HILSu 3,5 kg kainuoja apie 60lt, bet taviskiam tik porai dienu toks pokelis, 17kg kainuoja apie 200lt

OhoApakęsApakęsApakęs jau aš už tiek gal nesuvalgau, tokio brangaus nepirksiuNe
Gaunasi 200 lt. na menesiui su trupuciu, dabar maniškis man menesiui kainuoja apie 100 Lt, o kur dar visokie skiepai ir vitaminai, per metus vienu žodžiu apie 1500 Lt, o dar kiek už operacijas sumokėjauApakęs
Užteks ir pigesnio maistelioTaip

Tau paciai sprestNekaltas

O kiek kainavo Tavo musi pusi meškinas???

750doleriu +50doleriu dokumentai

ApakęsApakęsApakęsApakęs
Mirkt

Kažko aš visai pasimečiau - tai koks pas temos autorę šuo - rotveileris, bokseris, ar senbernaras? Apakęs