Suaugusio šuns priežiūra/maitinimas

Tuomet pabandyk ji “apgauti”. Jei jau jis neėda grynai sauso maisto - užpilk maistą virintu atvėsintu vandeniu arba liesu kefyru.
Kas žino gal jam patiks Juokiasi

Vienasyk buvau nupirkus pasuku ir pigiau ir jam patiko, nu tai gal reiks dar su tuo vandeniu pabandytiTaip

Šitągi… aš tai siūlau, jei šuo neėda, tai visiems šeimos nariams sustoti ratu, pašokti lezginką, o šunį maitinti šaukšteliu ir vis sakyti "dar šaukštelį už mamytę… dar šaukštelį už tėvelį…" Nugi neėda, reiškia nealkanas, tada slepiat maistą ir viso gero, šuneli, eik į vietą. Jam tik į naudą bus - ir sveikatos, ir disciplinos prasme.

Tiesa, dėl to vienkartinio šuns šėrimo. Vieną kartą per dieną buvo siūloma šerti senoje kinologinėje literatūroje. Šiais laikais manoma, kad sveikiau yra šerti du kartus - ne taip išsitampo skrandis, mažesnis skrandžio užsisukimo pavojus.

[quote]
Daiva D. rašė:
Nugi neėda, reiškia nealkanas, tada slepiat maistą ir viso gero, šuneli, eik į vietą. Jam tik į naudą bus - ir sveikatos, ir disciplinos prasme.

Visiškai sutinku su Daiva.
Maniškiui užteko tokio vieno maisto atėmimo. Iškart suprato, kad jei padėta valgyti, vadinasi reikia - tokia tvarka namuose.
Jei maniškis atėjus ėdimo laikui neėda, vadinasi, kažkas jam negerai, serga.

Ačiū už patarimus pasinaudosiu, jei ką paklausiu
Vienu žodiu biški jį paauklėsiu gerbti mus duodam - ėsk, nenori - negausi

Taip… anskčiau literatūroje iš tikrųjų buvo rašoma, kad suaugusį šunį reikia šerti kartą per dieną. O naujos literatūros turbūt nemačiauNekaltas
Va, bet kai mačiau šunų, šeriamų kartą per dieną, tai įspūdis nekoks. Jis vargšas to maisto laukia, kaip kaži ko. O paskui (e.g. jei ėsti gauna ryte) pusę dienos būna užkandęs, o kt pusę dienos alkanas. Kaip tokiam šuniui gyventi?
Todėl ir ieško miške kakučių…

Juokiasi Įsivaizfavau šeimyną šokančią kaip graikas per Eurovizijos koncertą: “Shake it, shake it …” Juokiasi

O šiaip tai nesuprantu kažko. Padavei šuniui ėsti. Jeigu neėda, tai vis tiek kažkada suės kai norės. Ar jam būtina tam tikromis valandomis ėsti?
Pas mus tai paprastas kiemsargis, todėl mes ir rūpinamės juo kaip kiemsargiu. Aišku, duodame ir sauso maisto, bet jis jo neryja. Karts nuo karto paėda. Tai jo pas šunelį visada ir yra. Gal mes ką nors blogai darome? Nekaltas

Aš tai galvojau šerti vieną kartą, bet vakareNekaltas

Šerk kada patogu, bet vienodu metu ir tik vieną kart, taip patogu ir sveika šuniukui
Taip

Nei karto nešerk. Tegul ėda tai, ką susimedžioja Juokiasi (pajuokavau)

Mes seriame 3k. per diena. Kazkaip suo dabar nei papildomai ko praso, nei nezmoniskai ryja nekramtes. Paprasciausiai idedame norma pries patys sedami prie stalo.

Tačiau kartais būna atvejų, kai šuo nesveikai liesas, ir galbūt nevalgo ne todėl, kad nealkanas. Ir liesas ne todėl, kad kurtas. Mano afganas siaubingai neturėjo apetito. Irgi atėminėjom maistą, jam tas pats. Atrodo, jam netiko maistas, kurį jam pirkom, o išbandėm kelių rūšių. Tai dabar radom tokį, kurį ėda su apetitu. Tik kailis pas jį tankus ir jo daug gana, tai ir nesimato, kad baisiai atrodo. Tikiuosi, pasitaisys.

O šeriam mes tokiu būdu: maisto visuomet pilnas dubenėlis, kada nori, tada pavalgo. Bent jau afganus taip daugelis šeria.

Tesiog pradek maitint viena karta i diena, duok per viena karta tiek kiek dodavai per du. Pvz 17:00
Rezultatu pamatisi greitai, is ju galima bus darit tolemesniu sprendimu.

pas mano pudeliuka irgi visada pilnas dubenelis maisto būna, tai kartais naktį girdžiu, nueina ji į virtuve ir traškina sausiakąJuokiasi

as seriu du kart dienoj. viena karta ryte apie 7 val ir vakare apie 18 val. gauna siek tiek maziau, nei nurodyta sauso maisto norma. nors suo daug juda, bet apetitu nesiskundzia ir linkes storeti Šypsena sausas maistas - man labai patogu, o suniui laaabai skanu ir sveika.

aš savo šunį šeriu 3 kartus į dieną…nes kitaip jis labai loja ir prašo…kitaip neįmanoma…

DaivaD. dar vieno patarimo neparašė, kuris mums Gerai padeda. Kartą per savaitę iškrovos diena. Duodama tik vandens, tai likusias 6 dienas ėda normaliai. Kokias 6 sav. aš taip dariau: pirmadienis - iškrovos diena, dabar kas antrą savaitę. Nusiskundimų neturiu…

As saviski spec tukinuŠypsenaŠypsenanes grozio etalonas su pilvuku gi buliukasŠypsena

seri labai neteisingu maistuLiūdnasLiūdnas(:

Paskaičius irgi supratau, kad neteisingu maistu šeriu savo nabagąApakęs