su sv kaledom:)


su sv kaledom:)

ruskiu kaledos veliau

ir tave trulikai Cha cha

trulikai ne tu balkona papuosei? Cha cha lrytas.lt/videonews/?id=12928665111292082263

o senas naci Juokiasi

Proteinas, as jei pasidabinciau, tai pas mane visos galvos butu i teisinga puse nusuktos. ir pats apsirengciau esesininko uniforma ir zygiuociau per laisves aleja

Juokiasi Gerai

bet tai paranojikai kažkokie… man iš vis tas visas dekoracijas sudėjus bendram vaizde jos labai sarkastiškos atrodo, prajuokina, nei kad atrodo kaip nacizmą propaguojančios… iš tos didelės paranojos jau visur tik svastikas ir pjautuvus temato

ir dar dainiuociau sita daina garsiai youtube.com/watch?v=hxAxIVkVMU8

man labiausiai nepatinka tai, kad svastika tai yra iskart vos ne baudziamoji byla, o lenino galva ir pjautuvai su kujais, tai prikolas. nors tie komuniagos lietuviu gretas konkreciai praretino, o naciai pagrinde zydukus retino, bet musu valdzia mieliau pastariesiems pataikauja, nei savais rupinasi. net ir ant kazkokio ten ju paminklo izraelyje ar kur, kubilius padejo vainika, su apversta musu veliava ir ant raudonos spalvos kazkas uzrasyta. tai tik parodo zydu poziuri i mus. mes jiems esame, turbut, tik pasipelnymo saltinis

prie ko čia žydai iš vis… kalbam apie išsigimimą, simbolių suvokimą iškreiptą per visokių senių paranojas. man atviras ugnies ratas yra baltiškas simbolis, apie jį kaip apie svastiką pagalvoju tai nebent pamatęs konkrečiai hitlerečkos vėliavoj.

ant langų prisipaišysiu svastikų kaipo kūrimo simbolių, neturėdamas nieko bendro su fašizmu, ir dar parų gausiu. zjbs visuomenė

bet jei nusipaisysi pjauta su kuju, tai gausi palaikyma is senu bobuciu komunisciu, kurios smirda naftalinu ir *****ais Gerai

as isvis uz svastika i elektros kede sodinciau Cha chasu sventem visus Alus Apsvaigęs Šypsena