Su moterimi (mergina) elgiamasi taip, kiek ji leidziasi ...

Su moterimi (mergina) elgiamasi taip, kiek ji leidziasi …

tai melas ar tiesa ? … kokia jusu nuomone ?

Mano manymu taip - aš merginai nieko nedaryčiau ko ji nenori. Nemėgstu prievartus. Laikausi principo "nenori - nereikia".

manau kazkiek teisybes yra tavo zodziuose…

tiesa,tiesa,be jokios abejonesTaipTaipTaip

tiesu gali buti daug …

o ko tu pats neparasi savo nuomones? ka pats manai siuo klausimu?Šypsena

pati budama mergina,galiu tikrai patvirtinti tavo zodzius.visada aiskiai rodau,ko man reikia,o ko tikrai nenoriu.taciau kartais pasitaiko vaikinu,kurie tave neteisingai supranta ir tuomet,butent tuomet gaunasi ***** santykiuose tarp vaikino ir merginos.o juk svarbiausia yra gerai parodyt,ko nori,o jums,vaikinams-suprast.ir mane pacia nerealiai besina merginos,kurios skundziasi tuo ,kad jose mato tik sekso objektus,kai jos pacios leidzia juokais paimti tai uz krutu,tai uz uzpakalio.galu gale,reikia paciai zinok,ko nori ir ka leidi.vat taipŠypsena

is dalies tiesa, bet supranti kartais taip ir vaikinai ir merginos elgiasi t.y. nusileidzia vieni kitiems ir leidzia tampyti save uz virvuciu, nes nori parodyti antrai pusei, kad "tu atseit gali mane laikyti uz pavadelio" o is tikruju… Apakęs visi turime savu gudrybiu

netiesa, kartais su mergina elgiamasi daug lengviau, nei ji noretu leisti(leidzia) Laimingas

joupŠypsenamanau, esme yra jos pazinimo klausimeŠypsenajuk pvz, draugam mergina gali leisti daugiau nei siaip pazistamiemŠypsena

siaip tiesa, bet kaip ir visur yra isimciuTaip

visiskai tam pritariu…bet…kartais yra ir tokiu vaikinu kurie nepaiso merginos nuomones…esu sutikusi ir tokiu…o gajla…

Visiska tiesa, nebent pana draugauja su vaikinu,kuris visiskai nekreipia i jos jausmus demesio ir jos negerbia Nekaltas
Na dar yra ir kita paneliu rusis, kurios duoda suprasti, kad viska leidzia, o po to sielvartauja, kad su ja blogai elgiamasi.

pala o su vaikinajs ka kitajp? Nekaltas

Zinoma tiesa,bet tai parodo,kad mazai vyru dzentelmenu…

aisku. o ji leidziasi tiek, kiek tu pats sugebi ja itikinti leistis. taigi jei nesi obuolys gali elgtis su ja taip, kaip nori

sutinku 100 procentu Taip

kaip turetu elgtis dzentelmenas ?
gal tai nykstanti rusis ?

mergina visad valdo situacija. va as pabandziau valdyt … dabar be merginos Cha cha