Su kuo "transliuoti" ir priimti WEB kameros perduodamą vaizdą?

Su kuo "transliuoti" ir priimti WEB kameros perduodamą vaizdą?

Reikia namie palikti WEB kamerą ir būnant darbe stebėti kas vyksta namuose. Kaip tai įgyvendinti? P.S. darbe yra ribotos galimybės ką įdiegti, nors su adminu gal ką sutarčiau. Gal galima apseiti vien su Windows esančiomis programomis?

MSN messenger Laimingas

nulauzk admin darbe ir insistaliuok MSN messegner wa,bet kai darbe noresi paziuret tai reiks kad kas nors namie priimtu tavo kvietima atsiliept i kamera, nu tipo accept your query, o kitaip tai ne gal

Aišku, turi kas namie patvirtinti kad prisijungtų o išeinant irgi jei paleisti, tai kitoje pusėje irgi turi atsakyti. Truputį nekas. O kaip pavyzdžiui jei apskritai "transliuoti" vaizdą į internetą, o iš darbo "pasigauti"?

NA as pats neturiu web-cam`o taciau seniau maciau pas draugeli buvo kazkokia programele kuri uploadina paveiksliukus kas kazkoki tai laika i ftp ir taipat sukuria puslapi kuri pats atsinaujina ties tiek pat laiko..

Pati nebandzius, bet cia gali paziuret: truetech.com/webcam/ daugiau info cia gali rasti: camchoice.com/tutorial/setup-software.htm#streaming

Pasiskaityk po web kameros howto, turėtų būti parašyta kaip transliuoti į internetą. Veikimo esmė paprasta: * kamera kas kažkiek sekundžių fotografuoja ir padeda paveiksliuką tuo pačiu pavadinimu į internetą * tu sukuri puslapį, kuris kas tiek sekundžių atsinaujintų ir jame rodytų tą paveiksliuką * iš bet kur su bet kokia interneto naršykle atsidarai tą puslapį ir stebi realybės šou Šypsena

Įdomu, bet niekada nekūriau internetinių puslapių, reikės pasidomėti. O čia koks būtų minimalus "fotografavimo" ir tinklapio atnaujinimo laikas? Nuo ko tai priklauso?

jei turi isorini IP adresa, tai viskas labai paprasta: susirandi programke ( download.com parasai webcam, po to pagal aprasyma kazka susirandi). ta programke transliuoja webcama per neta(tavo ip adresas+kazkoks portas). Taiva nuejes i darba eini tuo adresu ir matai savo webcama. Kai as buvau susirades ta programke tai ten visokiu settingsu dar yra: gali pasworda uzdet kokybe refresh rate ir t.t. P.S. kitame kompe tereiks paprasto IE.

IP deja yra vidinis.

Tarkis su interneto tiekeju kad tau paforwardintu webcam'o programulkai reikalinga porta ;] ta prasme, kad serveris kreipimasi i jo tarkim 6969 porta persiustu tavo namu kompui ;] P.S. Zmona gaudom ir porno sukam? Cha cha

Reiks pabandyti su tiekėju pakalbėti, bet manau sunkus atvejis kad tai padarytų. Ne namams čia sekti reikia. Gal daugiau reikėtų iš namų darbą sekti - įsisuko vagis pas mus tai reikėtų išsiaiškinti kas ir kaip. Žinoma galima palikti kokį Movie Maker kad įrašinėtų vaizdą, bet kompe labai mažai laisvos vietos ir neina to padaryti (ir ant mažiausių nustatymų). Pirma noriu atvirkštinį variantą pabandyti - iš darbo namus stebėti, kad eitų susigaudyti kas ir kaip veikia.

aišku, na sėkmės pagaunant Mirkt šiaip pamasčiau ir pats, kad reiks kurią dieną namie palikt ir iš darbo pastebėt Mirkt ačiū už idėją Šypsena

na duodi, truksta vietos Juokiasi, juk webcam generuoja mazdaug 64/128 kbps srauta, t.y. 57MB/val arba ~1.3GB/para. Kur tu matei dar veikianti kompa su sitiek “daug” resursu Cha cha. Be to jei pirksi siek tiek geresne Cam ati bus ir softas judesiui nustatyti, tokia cam filmuoja tik keleta min, pagavus judesi. Tai 1GB uzteks ir visam men.

Pas mus darbe yra ir tokių kompų, kurių HDD yra kokių 500 MB JuokiasiGeriau būtų stebėti iš namų, nes namie ilgiau būnu nei darbe, beto įrašius vaizdą į kompą peržiūrinėti keletą valandų įrašo Pavargęs. O turima kamera nesuderinama su judesio davikliais t.y. nepalaiko to.

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/302118.46 1-=(1106608110](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/302118.461-=(1106608110) Dalis programų jau iškart kompresuoja vaizdą. Taip pat gali uploadinti į FTP, email, HTTP ir k.t.