Su kuo isvalyti smala?

Su kuo isvalyti smala?

Parleke vakar mano panele is kiemo smaluotu uzpakaliu (sortu)nezino nei kur nei kaip Baisu,bet faktas tas kad jau kazkur atsisedo Apakęs Padekit ,gal kas zinot kaip isvalyt .

Tirpikliu gal kokiu, tokiais atvejais arba nesk i valykla arba viska isbandyk o paskui ruba ismeskBaisu Kiek esu taip drabuziu sugadinusŽliumbia

na nesinori taip is karto sugadint ,dar naujas daiktas -gaila butu …

Niu ka… iskerpi ir dedi lopa. Kitaip smala neissivalo.

Cha chaLiūdnas

Gal geriau is karto i valykla nesti, kad tikrai paskui nereiketu iskirpti ir uzlopyti Nežinau

zibalu valyk, arba kitaip - dyzelinuKietas

Žibalas gerai, bet paskui pakabink saulėje, kad išdžiūtų,( o tai truks ilgai) kitaip dvoksVeee

o cia jau isbandyta?ar nesugadinsiu?tikrai gaila butuLiūdnas

Nenaudauk nei žibalo, nei skiediklių.
Nusipirk pakelį sviesto ir juo ištrynk smaluotas vietas.
Smala išskys. Tada pakartok. Kai liks tik riebalinė dėmė (nuo sviesto) - ją pavyks išskalbti skalbiankoje Mirkt

taip, as su kazkuo panasiu valiau, tiksliai nezinau, vyras dave… tik siek tiek "nueme" toj vietoj spalva, bet nelabai zymiai Taip

Pirmiausiai nukrapstai kiek krapstosi. Benzinas valo neitiketinai. Ir greitai dziusta. Seniau dar buvo "bitumo demiu valiklis’, seniai bemaciau. Paskui isskalbti su gerais skalbalais- net is balto paprastai issivalo Taip

aliejiniais dazais.

aciu uz patarima Gėlėtikrai gerai issivale tik vos nezymios demeles liko ,bet tik man matomosCha cha Dabar imeciau i skalbenke riebaliuku plautLabas
ACIULūpos

Prašom Šypsena