Su audi baudi


Su audi baudi

Mano sena foto

o su matiniu simioru nebaudi? Cha cha ai, hu.jozaure, papasakok kokį ten butą per mane pirkti norėjai ir aš tave apgavau Juokiasi ble ble kur daržovė troškinta Cha cha

kuostia>davai gal nebesiaudrink ka? Nekaltas

o ką yra, va robis pasijugė hu.jozauro kloną ir pradėjo šū.dus kalbėt, kaip aš ten jį apgavau perkant butą ir pan, tai nebegaliu ant durnelio pastumt? tai va per tokius robius ir traškalus visokius ir randasi skundai apie sukčių nt brokerį kostą kaminską Mirkt

kostia, gal tu išgerk piliulę ir įjunk gumorą Cha cha

o gal aš neišgersiu piliulės ir išjungsiu tave? Mirkt

gali,bet kur nors kitur,kad ir per skundai.lt Gerai

čia kyborgas jaunystėj? ant lūpos herpis Blogai

Juokiasi neblogas acakymas!

jungėjau, žandukai jau nuo pykčio paraudo? Cha cha skundai.lt niekad gyvenime nesu rašęs, gali IP tikrintis Labas

parodyk kurioj vietoj skunduose rodo IP Mirkt o apie žandus šnekėk šnekėk, kol namie sėdi, kaži kiek tų šnekų liktų realiai susitikus, daržove Mirkt

raudonžandi, ar ne pats sakei kad susekei, kad mikrovisatos IP kawensko? Juokiasi Juokiasi

robi>as tai vietoje taves dabar sesciau i vaziuociau pas kuostia prie namu,kad isjungtu Taip Cha chaps.apie sausio men busiu vln,kas mane noresit isjungt prasom paraiskas siuskit i PM Cha cha

Juokiasi pusiau muy thay forumas cia jau tampa

Tai naujų metų išvakarėse sužinosim kas tas laimingasis, kuris išjungs dr? Cha cha

tai čia pirmas 2011 metų skundas, kai skundai.lt buvo lt serveryje, dabar gi skundailt.com ir nieko nerašo ir bbz kas per antras skundas, audronės iš elektrėnų. o šiaip tai esi didžiausias gnyda ir apsimetėlis ant visos bangos Mirkt vaidini pravilną ir teisingą, bet vos tik kam su mašina rimtai nepasiseka, puoli pirmas džiaugtis, prisiminkim sharrasito fotošopą, kur aš “sudaužiau” slyvą šiaurės mieste, oj kiek buvo džiaugsmo, o ir kokie draugeliai su truliku buvot, tik va dabar pirmas apie jo asmeninį gyvenimą detalių pažert. Neveltui tave daržove praminė, pagurkli numeris du Mirkt atsišėręs kaip meitelis, pilvas per diržą lipa, bet px, čia aš raudonžandis ir pagurklis, ne tu Cha cha

kuostia>buvo sia savaite uzsukes robis…bbi,sukudes Blogai Taip Cha chabebenciux>blia,busiu prisibazarines,ziuriu 2pm zybsi,einu nerimastingai skaityt Cha cha Pavargęs

tai sakei IP turi, mano interneto tiekėjas jau 5m. tas pats, tai kame bėda pasitikrinti? Juokiasi

ble susitiktumet, susipyzdintumet, susisaudytumet, ir butu tolkas, a db tik gonite xyunia. manm rodos as jus pats tuoj pradesiu gaudyt ir zalot, jei tarpusavyje nesusipyzdinsit. jei tema pradeta- jos sustabdyt jau negalima, tai kad dw kaman su peiliais einat viens pries kita, kitaip pzda bus. Taip Taip