su artejanciom Sventom V


su artejanciom Sventom V

golfas savartyne, tikros velykos Apkabinimas

noriu ir as golfo Nustebęs

as kazkaip nenoriu

tai kad jei neturi bent 10 tukst eur ant masinos skaitau tu esi niekas Juokiasi o as tarp ju tai ka daugiau belieka rinktis,imciau 1.9 81kw ekonomija nesvietiska Paplepėkim

trevetas imk, aš irgi imsiu Taip

trulikas cia garazu bendrija o ne savartynas Špyganu tik aisku kaip ir visose garazose tvarkos biski truksta Liūdnas

kiek rYjA dYzIAliukA?

golpyti laikai garazi?

ryja nuo 4.2 iki 7 ltr o vidurkis apie 5,5 trulikas nea Cha chagaraze laikau bulves rusy ir VAZ 2101

galvojau gal gyveni kur uz poros km ir masina laikai garaze. kaip tarybiniais laikais. troleibusais autobusais iki garazo ir i masina Cha cha

nu bl as atsistebet negaliu ju pigiu vaziavimu Girtas kazkada uz 40lt uzsipyles nuvaziavau iki lenkijos apsipirkt ir atgal.su tokiu pavazinejus gerus 7 metus ir ant X gali sutaupyt Apkabinimas

as kai i metus prasuku apie 40 tukst km ekonomiskos ir norejau auto trulikas dar ir dabar yra kas taip daro kaip tarybiniais laikais dazniausiai tai pensininkai kurie laiko kokia opel ascona ar moskviciu koki ir tik pavasari istraukia iki sodo nuvaziuoti

as kai nenorejau ekonomiskumo ir nuo praitu metu balandzio pabaigos prasukau 37k km tai kazkaip man px Cha cha

as vietoj taves trulikas jauciu pirkciau antra golfa dyzeli,ir zalios salerkos daug,po to imciau is tos korteles benza ir parduociau,ar taip pliuso nesigautu?

nesigautu. nes firma masina draudzia kasko ir civiliniu. ir matytu, kad dIzel o ne biandzynas. o ir siaip as su masina vazineju ne vien darbo reikalais. bbd jau tada geriau pestute pasivaiksciot nei su guoliu birbintis

aisku.atsimenu kai as kazkada dirbau,irgi tekdavo kartais pavazinet,bet ne tiek daug kaip tau,tai irodinejau kad mano chuliganke 15-16 ltr ryja Juokiasi Juokiasi

man nieko irodinet nereik. su simiora sekmingai pusmeti atvazinejau Šypsena

o ka pirktum uz 10 euru? Šypsena

tai jeigu pasratai yra šūdovežiai, tai aišku kad golpai turėtų gyvent savartynuose. Taip