Stringai.Užduotis-Atsakymas 189 žinutėje

nei nesioju, nei deviu. o acakyma pac a zinai?

Na neprisimesk - jau kam kam bet man smegenų tu nepudruok aš gi ne…Cha chaCha chaCha cha

Ir ant neapsinuoginusios gerai atrodo - kartais atrodo lyg nieko nebūtų bet bac - pramovei
Mirkt

Butent kuri atsakyma?Cia tiek buvo uzduota klausimu,kad jau neatrenku,kurio atsakymo tau reikia.

Ka tu gi ne …?
NekaltasNekaltasNekaltas

Tu teisus robo … "Ech,byvajet v žizni zlyje šutki,-skazal petuch sliezaja s utki"
Drovus

o is kuno sudejimo?
ot ir busiu uztikrinta nes taip ir yraLiežuvisas zinauLiežuvis

O kam tu makaronus mėgsti kabintiNekaltasNekaltasAš tai gi neafišuoju - mandagus ir tylusAngelas

Tai kurioj nuotraukoje esate jūs?NekaltasNekaltasNekaltas

Byvat i takoje - no nam eto ne v pervoje. Vieną kartą vos neapsišoviau
JuokiasiJuokiasi

Aisku, kad pirma buvo daryta Prancuzijoje, o antra - Anglijoje.

tu cia man neaiskink gerai?
Liežuvis
jeigu jie toki maista megsta tai nereiskia kad vien toki ir valgo.o prancuzai tai nereiskia kad irgi nemegsta nei sveiko nei nesveiko maistoLiežuvis
jei buciau blevyzgose gerai pavaryciau bet kad ten tik nuo 18Piktas
nervini
ir geriau nenrvink nes manes nepazysti.net ir drauges nemate mano tikrosios puses

KArtais zmones apsigimsta,juk ir tokia galimybe yra,ar ne?Gal jinai sumo imtynininke,ka gali zinoti Cha cha

Kiek as save pazystu,tai as megstu makaronus valgyti,o ne kabineti kazkur ar tai ant kazko.
Juokiasi

Jos kadre nesimato,jinai-slaptoji kamera
Cha cha

robo,"vos" nesiskaito
Juokiasi

Labai jau garantuota.Is kur toks uztikrintumas?

Jau geriau tu nevaryk,pabukime mandagus,gerbkime vienas kita,priviet,družba,komsamol Cha cha, geriau papasakok,kada tu spejai apsilankyti sveciose salyse,jei tau tik 10 metu?
Cha cha

Na na aš lyties dar nepakeičiau taip kad relax
Cha chaCha cha

taip,labai sekmingai Taip Cha cha vakar taip gavosi tikriausiai del to,kad prie kompo prisedau po keleto beteliu Alus tai ir nervinausi ne tik cia,bet ir visur Nekaltas Drovus
Cha cha