Stringai.Užduotis-Atsakymas 189 žinutėje

ApakęsApakęsApakęs as tik matau, kad antrojoje nuotraukoje, moteriske turi realybes jausmaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

1- Anglijoj
2- Prancuzijoj
kodel… ogi ten prancuzijoj pilna tokiu dejusiu ant kitu nuomones… o va anglijoj bene nuo arbatos tokius gabaritus uzauginsi…bet kas kam patinka …

Pritariu- nors pirmoje plaukai daugiai britėms būdingi.

TaipTaip

O koks skirtumas kur daryta- sakyčiau, kad nors ir Kaune abi darytos- jei žmogus neturi supratimo, kas jam ir apskritai kur tinka- nepadės nė salotos nė šunbulkės(hot-dogCha cha). Aš nemanau, kad triusikai, kad ir kokie jie bebūtų , turėtų iš po kelnių kyšot, o dar geriau, kai visa subinė matosiPavargęs Persišviest(lengvai)- taipTaip, kyšot- Ne.

kadagi pirmas ispudis, kad kaire pr, o desine gb, greiciausia bus naoborot

Vot, Raimi, dėkui.Ne Nespėlioti nebandysiu.Bet dėkui už tai, kad dabar žinau, kas tai yra tie stringai.Visų klausinėjau, bet niekas tolkom nesugebėjo paaiškinti. O dabar norėčiau paklausti, kokią paskirtį jie turi, nes nieko logiško juose nematau.Ir koks malonumas mergoms, kai ten sulenda kažkokios virvės.Kas galėtų man atsakyti į šiuos klausimus?Nelogiškesnio daikto negalėčiau prisimintiNe

rusai juos vadin paprastai - trusy v zopu

Vot paaiškinkit jūs man, kaip gali tikti kam nors toks daiktas.Aišku, apšauksite dabar mane, kad esu senamadiška.Teisingai, taip ir yra. bet nesuprantu, nors nušaukiteGirtasNeŽliumbia

nepameginsi - nesuzinosi
as, pvz, nezinau

Ginger galiu su tavimi gincytis.Nedideliuose Anglijos miesteliuose pietuose vasaros metu tikrai ne mazai lauko kaviniu su geletomis terasomis.Nezinau,galbut jas irenge imigrantai,bet tokiu tikrai yra.

Na stai ir susitarem
Cha cha

Kodel tik viena?Ten visos realios Cha cha

Oh,jei jie tik arbata Anglijoj gertu … Bet jie ten dar ir maitinasi …

Na tu rupūs miltai,kokie cia visi moteru zinovai Apakęs
As tuoj nepilnavertiskumo kompleksa igausiu Liūdnas

Na,bent jau pirmoje nuotraukoje,tai man visai seksualiai ir maloniai akiai ta siknike atrodo Niam niam

Idomi logika
Juokiasi

Stringai skirti specialiai moterims,kurios nesioja kelnes ar aptemptus sijonus,kuriuose issiryskina kelnaiciu krastai,o kai uzsideda stringus-nesimato tu kelnaiciu krastu ir uzpakaliukas atrodo apvalainai ir lygiai Mirkt

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Gali tikti,tikrai gali ir tinka,ir graziai ant apsinuoginusios moters atrodo … Mirkt

Uztat,kad tu ju nenesioji
Juokiasi