Stringa zaidimai - hardo ar soft problemos?

Stringa zaidimai - hardo ar soft problemos?

Sveiki, turiu nuolatine problema: zaidziant ivairius zaidimus (Hitman, Hitman 2, NBA live, GTA3 ir t.t.) kartas nuo karto pasikabina kompas. Kadangi tai atsitinka ivairius zaidimus bezaidziant (na, nevisuose, bet bent jau tuose, kur daugiau grafikos) itariu, tai gali buti mano videokortos ar driveriu problema. O gal tai bendras gariuniniu zaidimu bruozas?
Mano kompas: 800 Atlon, 128 RAM, Windows 98
Video: 32MB NVIDIA RIVA TNT2 Model 64 Pro.

Kokios butu idejos?
Jei kalbant apie video kortas, (ruosiuosi ja keist) - kokios geriausiai veza aukstos grafikos zaidimus?

naujiems zaidimams tipo hitman2 gta3 ramo mazoka pas taveKietas nu ir videske nieko geroAš nekaltas

ir to ir to problema

riva tnt2 32mb 64bit… va kame problema

Pirk RAM, o geriausia veza brangiausios. Dar strigt gali, jei zaidas is CD eina, tada reik ijunkt DMA

Didziausia problema vidio korta riva paskutinis gaidys niekam netinka keisk kuo greiciau. Tiesa dar 128Mb ram ar daugiau tik i nauda jei nori zaisti naujus zaidimus. Na jei apie harda tai jei pas tau 7200 ir magistrale 133 abejoju ar didesne pas tau tiks tai manau viskas ok del to strigimu neturetu but.

Uzmesk aki
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/107329.243-=(147428132

o as turiu tokia problemele… mano kompas: p3 800 , 128 ram , matrox millenium g400 agp 32 MB , viska zaidziu ciki… cs , gta3 , visa kita , bet kaj zaidziu diablo2 is hardo… taj nerealiai lagina zaidimas… net pele vos juda, o juk ta pati game’sa as zaidziau dar su senuku p1 233 ir 8 mb video… dar puse velnio buvo… gal zinot kame probelma ? bandziu ir vindowsus kejsti , dabar turiu w2k … gal galit ka patart ?

win2k tai nera os skirta zaidimams, daug kas skundziasi