storas - izeidimas?

o kox tavo reikalas? jei neatsakineji i tema tai buk geras, ishvis joje nesireishk, ok? sutarem? Bučkis

storas -izeidimas stambus- va tia jau apibudinimas reik vis delto laikytis etiketo,ne kiekvienas stambesnis zmogus zodi “storas” priims kaip uz apibudinima

storas - iziedimas sioks toks… Nekaltasstora - taip geriau nesakyti… Cha cha

Gerai… Tau ta pati galiu pasakyti ir apie tema viršuje esančia, temoje apie vip narius!! Atsakant į tema, tai taip, aš manau jog žmogui sakant žodžius tiesiai šviesiai “tu vat esi storas” yra įžeidimas.

bet tu nekerti apie ka zmogus kalba ziuriu Šypsenagalvoje turima buvo zmogu o ne vilna p.s. jis diskutuoja tai draustina ? neisizeisk bet reiktu tau pauget,kad galetum kaip zmogus bendraut

advokatas? Cha cha buk geras nesikishk Laimingas diskutuoja? Šypsena lb idomei… Šypsena o tu neikerti ka ash sakau Cha cha sakau kad tai neturetu buti traktuojama kaip izeidimas Šypsena nes niekas neglavojo to zodzio izeisti, tik musu kalba ishsigime ir storas tapo zodziu kuriuo norima izeisti Šypsena

Nesivargink Ignai… Čia jis nori pasirodyti geras, komunikabalus, protingas vip narys prieš naujų vipų rinkimą, bei senų nuimima… Nenori prarasti to ką turi Blogai Aš tai šikau ir tapšnojau ant to statuso!

kaip zmogus pasake apacioje, ash stengiaus diskutuot kurie zmones tinkami gaut vipa o kurie ne Cha cha bet kaip jus pageidavote ishtryniau kai kuriuos komentarus Laimingas

Na manau, kad izeidimas Nekaltas

bl reiks ir advokatu busiu i dar tave po gabaleli sukaposiu uz totalu nusisnekejima Šypsenapasakyk man kada zmogui ,kai kreipiasi i ji “storas” nebuvo izeidimas a ?

seip labai klysti Cha cha visgi nuklydai nuo topico temos Cha cha

bana tau atsibodai Cha cha

kai anadien i mane kreipese ‘storas’ Cha cha ash susitaikiau su tuo, ir priemiau kaip normalu kreipiny Cha cha

matyt svelniai kreipes

O tu nors jauti, kad nusišneki ir klysti?? Į ugni tu ipyliai žibalo Blogai Tu nors pagarba vyresnėms jaustum. P.S. viskas baigiu šitą nesamonę, nes kol pats nepasiduosi, tai pienburniai nesustos niekada. The End Labas

Storas - ne įžeidimas. Užtat stora - jau įžeidimas Cha cha.

Niu jautresniam zmogui taj butu tikraj izeidimas o kitam taj…neswarbu ka kiti mano ir t.t. mano manimu taj izeidimas…o gal…

ziurint kas kaip ir kokioj situacijoj pasako

Taippritariu Taip

priklauso nuo pacio zmogaus , kuriam tai sako ir is dalies , kuris tai sako … Šypsena