storas - izeidimas?

pagrisk

Sis zodis netinka apibudinimui…Nes tixliai nieko nenusako.Ir greiciausiai wartojamas norit izeist,sumenkintis ar pasiepti.Reiktu sakyti apkūnus(jei zmogus turi viršsvorio) arba stambus(jei žmogus tiesiog labai didelis).

gali mada ateit kad plonas bus izeidimas Cha cha nes seip kas jau per plonas tai taip pat blogai kaip ir storam!

kox esi taip ir vadina Nekaltas

klausima supranti?

izeidimas :confused:

_Kadangi tokia nesu tai man gali atrodyti kaip apibūdinimas,bet tie žmonės kurie jaučia dėlto diskomfortą priims šį žodį kaip įžeidimą.

_

Sako… Pvz: “sasiska”

“storas” skamba labiau kaip yzeidimas, nors jei man ir sako “tu plona kaip shakalys, valgyk daugiau, tu ir uz greblio pasisleptum…” galima butu suprast kaip yzeidima, bet kiekvienas supranta kaip nori, todel, kai sako “storas”, kiekvienas supranta savaip.

va cia tai protingai pasakyta Gerai

cia kaip kam, pvz cololo pasakysi kad jis storas tai jam tas pats bus, o gal net komplimentas, o kiti tai isizaistu

mano nuomone tai tikrai izeidimas Piktas

Hm… Šypsena Matai, gerai butu, kad visi visada ir sakytu storas… Ar izeidimas priklauso nuo to, kaip tau pasako, zinai jei sako “ee… tu zirnas!..” tai nelabai malonu… Nežinau Siaip manau visiem nebutu smagu isgirsti. Nesenai girdejau tokia visai malonia apibudinimo formos zodi - pavalges Juokiasi Cha cha Gerai

Priklauso nuo to, koks sakinys eina po žodžių tu storas (-a). Visaip čia išvartyt galima

kiekvienas supranta savaip,bet kaip neturi prie ko prisikabint taij net daross juokinga Pavargęs

Labiau įžeidimas…Ir ypač jei žmogus dėl to kompleksuoja. Apkūnus, stambokas-taip galima apibūdint…o storas skambės per grubiai… Nekaltas

teisinai pasakyta Gerai

šiaip apibūdinimas, bet kiti tą žodį vartoja, kad įžeistų

bet juk kalbininkai nesugalvojo to zodzio kaip keiksmazodzio ar izeidimo? Cha cha stora vilna pvz? izeisi vilna?

Tai tavo nuomonė, kad pasakymas žmogui “tu storas” yra neįžeidimas, kad čia visokius nesamoningus pavyzdžius kiši apie vilna ir t.t…?