Stojamasis mokestis i Banga

Stojamasis mokestis i Banga

Ne ne! As tikrai neisprotejau ir Neenoriu, kad Banga taptu apmokamu paslaugu “biuru”.
Visgi yra sovusi tokia mintis, kad dabar, kai kas netingi - nasarom prisikuria niku ir visoki s**a cia mala, padetis tikrai sunkiai kontroliuojama, o tai jau musu paciu beda: pjaunames, riejames ir kitokiu nemaloniu situaciju atsiranda. O asmenines pinigines, kad ir simboliskas patustinimas, butu gal visai Gerai problemos sprendimo budas.
Na, sakykim, kad uzsiregistruojant nika reiketu sumoketi, kad ir nusususius 5 litus.
Ne iseitis? Apakęs

kazin ar gera mintis!
siaip man tai nedideli pinigai, na ir nesu ant tiek pamises,kad kurti naujus nikus!
turiu viena ir pilnai man uztenka! Šypsena

o kaip su turimais nickais juk kai kurie gali ju tureti nors ir 100

Nu, mano pasiulymas yra kaip isvengti nauju Baisu nepageidautinu reiskiniu, o kaip Kanda amputuoti jau esamus, dar pasiulymo Neepateikiau Šypsena.

taj trynt ir viskasNežinau
tik nenori banga toDrovus

nepradėkim nusipezet, gerai? Juokiasi

nu gerai kad ir tas litas butu…
siaip manau dauguma neturi saskaitu per kurias galetu pervesti…
o tai ka eit i koki banka ir moketi?
manau cia nusisneketa jau…Šypsena

Gal moketi ne, bet kaip nors tuos visus "naujoku" Baisu reikia sutramdyt, bet nezinau kaip Žliumbia

Truputi Pavargęs ideja…

O as taip Neemanau. Gal pamirsai, kad Bite gali be didesnio vargo atidaryti telefono numeri i kuri skambinant, uz sujungima nuo taves butu nuimta tie 5 litai?Apakęs

O uzsiregistravusiems kas?Žliumbia, reikes skambint, kad tavo registracija patvirtintu ir leistu zinutes raytŠypsena, nesamonesJuokiasi?!

geriau jau is bites kortele nusipirksiu telefonui nei mokesiu bangai kisenpinigius Piktas
Gal isteikit koki foruma kuriame viskas 4 free butu? Cha cha

nesamones tiems, kas megsta Veee devyniais nickais issidirbineti, o tiems kam patinka normali bendravimo aplinka, yra pakankama nasta ta padetis, todel pilnai pritariu Rokkas pasiulymui. Tai tikrai apkarpytu sparnus visokiems Baisu "ereliams".
Seniems nariams gali jau likti viskas kaip buve, jie su laiku bus ismesti, bet i ju vieta atsiras jau tik vienas kitas puskvailis, tad su laiku Banga taptu Gerai civilizuotesne.

Nicku skaicius rodo zmogaus silpnaja puse. Tai tas pats, kas norint tapti draugu pavogiu pinigine, o paskui "randu" ir iteikiu pries tai paaiskines kaip sugavau nusikalteli. Tai zmones negalintys pastoveti uz savo nuomone.Pvz. :parasau kad man labiausiai patinka xxx telefonas ir 10 useriu taip pat pritaria ( nors ten as) ar kitam perskaicius nesusidaro ispudis kad xxx telefona naudoja visa Lietuva? Na cia grubiai parasiau bet tikiuos supratot.

Nemanau jog tai gera ideja, aisku, tas multiveidiskumas negerai, bet ka jaus darysi, kad zmogui patinka daugelyje asmenu buti Šypsena
manyciau tada nelabai jaunimas (paugliai) registruosis…

Paaugliai ir siaip jaunimas tikrai del 5 lt. nepergyvens, jei zinoma nores cia graziai bendrauti… O argi Bangos pagrindinis tikslas ugdyti jaunuomenes dviveidiskuma ir siaip toleruoti amoraluma? Tikrai taip nemanauNe

Tautiečiai nori visko tik už dyką, tad vargu ar tokia įdėja pavyktų. Nors aš būčiau nieko prieš, jei tokiu atveju čia tik rimta publika susirinktų.

Na, o administracijos kokia nuomone? Ar viskas ir taip gerai…?Šypsena

Ideja puiki Gerai, bet ja igyvendinti kol kas dar ankstoka. Del ivairiu priezasciu.