Stilingiems zhmoguchiams.. kur \"semiates\" ideju ?

Manau reikia ne drabužiais išsiskirt

As esu nusinerusi tasyte Apkabinimas
Pasisiuvusi tasyte Angelas
Pristampavusi maike ir dzinsus savoo ranka padazyta i dazus Liežuvis

Na ir as pasigirsiu Liežuvis Esu pasisiuvus pora komplekteliu Mirkt ir siaip visokiu drabuzeliu… pasirodo tai ne taip jau sunku…

ash ant sijono prishtampavus melynu rankychiau… Cha cha

emm… ash tej zhiemai tokia "nagla" kepuryte buvau pasisiuvus. ish tokio balto kailiuko juodom demem. Drovus vnz kepuryte kaip kepuryte tik tiek kad y virshu ji shiek tiek ilgesne nei galva ir virsutine dalis padaryta kad atrodytu kaip kokios ausytes or smth Cha cha Cha cha liux Gerai jei nelabai isivaizduoji, gal kada pasidarysiu kokia foto su ja Laimingas

jippe> biski nukopintos mintys. ania? Laimingas Laimingas Laimingas

shiaip visokio sh galima prisidaryt. Laimingas buna visokiu gi dazhu specialiu pirkt ir galima jais visaip ismargint ka nori… po to dzinsus, kurie pabode buvo su domestos isbalinau. Laimingas labai chiuotkos buvo… tik reikia pazhiuret pirmiausia kaip bals… jei nebaltai tai nefaina. Laimingas ka chia gi dar galima pasidaryt… Laimingas na ash nemegeja shiaip dabar jau kazka darytis bet ankschiau tai oj kaip darydavau. pasiimi karoliuku maike kokia sena ir siuvi viska aks shauna i galva. uzrashus kokius ar ka…

p.s. turiu liapai faina maike, gaila kad per mazha… ja irgi su domestos dariaus. Laimingas juoda tokia ji buvo ir isgrauzhe orandziniai… tai gavos taip lyg kokios liepsnos… nu labai chiuotkai. Laimingas

p.s.p.s. o sheip galima papraschiausiai nieko nedaryt tiesiog grazhiai derint drabuzhelius…
p.s.p.s.p.s. beje kas sako kad antro tokio nesutixi tai DJ klysta… jei pasidarai tikrai idomu dalyka tai visi kopijuoja ir daro panashiai… ne taip pat gaunas bet panashiai. ir tai labai Kanda
ujj Ignoruoju

jau tiek to demesio trokstat, kad nebezinot kokius skarmalus ir detis… negi jus tokios nuobodzios asmenybes, kad kitu demesio galit susilaukt tik del drabuziu? Nežinau

Drabuziai - savotishka saviraiskaLiežuvisJeigu esi nieko neishsiskiriantis,tai ir reknis taip pat kaip ir visi ir buk pilka maseLiežuvisWa kaip tik nuobodzios asmenybes ir rengiasi taip,nes jioms trooxta fantazijos ir ideju.O idomus zmones nebijo experimentuoti,nebijio isshikirti ish tos pilkos mases,buti originalus ir netokie kaip visi kiti.Tai laisvi ir neuzsikomplexave zmones,ir tai galima matyti ir ju rubuoseLiežuvisO nuobodzios asmenybes ir rengiasi nuobodziaiLiežuvis,nes jios nuoooboozdioosLiežuvis

aš šiaip pati nieko nesiuvu Ne
aš kuriu rūbus… man taip labiau patinka… o mamos draugė juos realizuoja… t.y. man pasiuva Mirkt
Man taip fajniau
tai mano labai daug bliuskučių yra mano sukurtų Mirkt
kartais sukuriu tokią,kur pas kažką mačiau… ir dar ka nors dakuriu Mirkt

Mjau…

Susapnuoju…Siap uztenka pasidaryt kelis originalius aksesuarus ir jau JEGA!!!Gerai

Na turiu dizainere, kuri man kuria visa ivaizdi… Siaip kartais nelabai dristu iseiti i gatwe, bet jei ka susitinku-visi buna apstulbe del mano isvaizdos… Šypsena

bet jai as tau si bei ta pasakysiu, ar tu padarysi ta pati???a???

tai tavo tevai irgi vaiksto su kelnem iki keliu? ne? tai jie nuobodzios asmenybes… Nežinau

1.Seip cia iki 18 klubas,o ne 30+ ir kalba eina apie jaunima,o ne apie tavo ar mano tevusLiežuvis

2.Mano motina rengiasi pakankamai originaliaiLiežuvisKasdieninis jios stilius - laisvas,ir ji gali sekmingai vaiksciot su kelnem iki keliu,ir vaikshtoLiežuvis(cia turiu galvoje bridzus,o ne "banglishkas"kelnes),o i priemimus aishu apsirengia elegantishkiau.Taip,kad…

na wa… paskaichiaw apie tas ekitekes ir irgi kazhka ish ju pasidariaw;]
Taip kuprine [shooline tashe] dabar atrodo ligtais rimtai bootoo ish U.T. Šypsena
sheip pati boowaw pasisiuvus tashe [ale ishejo Blogai]
dar…
hm…
ish dzinsu pasidarius shortus…ale ir jie Blogai
ir sovietiniais zhenkleliaijs [cccp ir t.t.] papuoshiaw kuprinia Šypsena
wat…
toliaw nepamenu Šypsena

maybe… Nekaltas

beje … mano kuprines foto yra mano dienorashtyje Laimingas http://www.banga.lt/admlt/2content.content_view_diary/90663-=(67132099
7
Labas

niu esu pasisiuvus dzinsine tasyte ir isdekoravus zomsinem gelytem su karoliukaisCha cha

dar is zomso( jo turiu daaaaug ir iv. spalvu) esu pasidarius papuosaliuku, kaip is IberoCha cha

niu dar i senus dzinsus isisiuvau velvetini isiuva ir las prasiplatinauLaimingastie isiuvai su kisenem,tai visai graziai atrodo…

kas dar…

niu bandziau daug daryt, bet Blogai iseinaLiūdnasLiūdnasLiūdnasLiūdnas

o as tau siulau nueit i Akropoli( jei esi vilniete) ir ant senos maikutes uzsidet crazy lipdukaJuokiasiJuokiasi as uzsidejau, bet greit maikute isaugauŽliumbia labai gaila, nes ten mano fajniausi marskineliai, o juos dabar nesioja seseLiūdnas
ir net nesaugoPiktasPiktasPiktasŽliumbia

dar darysiuos sijona is senu dzinsu, nes turiu l.grazaus vysnines spalvos velvetoGerai

uj cia gi galima tiek daug prisigalwoti kad oj oj oj…
nu krc…
tingiu pasakoti…
nu gali wisai dzinsus issikarpyti ir prisiuti lopu…
palikti juos trumpesnius ir uzsideti skirtingai margas kojnes…
wiena kojne sutrauk o kita patik normalia…
nusipirk juoda kaklaraisti ir su korektorium wisa ispajsyk…
gali nusimegsti skyleta megstinuka ir pasiwilkti palikus nuoga peti…
na o po juo kokia maikute…
uj prigalwoti taj as galiu daug ko…

kokia cia maike???