Stilingiems zhmoguchiams.. kur \"semiates\" ideju ?

Stilingiems zhmoguchiams… kur “semiates” ideju ?

Niuz vat…megstu ishsiskirt ish minios ir shiaip megstu originalius drabuzhelius…bet dbr kazhkaip pritrukau fantazijos…taip kad pasakokit ka gero padaret ish kokiu senu dzhinsu…tashiuko ar shiaip gal sugalvojot koki faina poros drabuzheliu derinuka Drovus niuz zhodzhiu … Jusu shedevrai Cha cha

o gal ideju semiates ish interneto ? Tūsas

P.S. prikeliau savo sena tema … shiek tiek pakoregavau pavadinima ir pachia tema … Girtas

nzn…NežinauIsdzinsu buvau tik sortus pasidariusŠypsenaDar zinau kad galima faina rankine pasidarytLaimingas

ai…buvo cia vienas bajeris kai juodas kelnes nudaziau su mashinos dazais Cha cha visai gerai atrodo ,nors ju nenesioju.siaip buna IKI ir visur kitur pirkt visokiu medziaginiu ornamentu,kurie yra skirti prisiuti prie dzinsu Taip esu nusimezgusi tashe.hmz…kas cia dar…Nekaltas nu jei ka prisiminsiu parashysiu Liežuvis

niuz kaip ? :]

Ai nu dar gal senoviska bet man patinka.Zadu nusinerti kepurele vasarai turetu buti fainaFlirtas

Kas kaip?
???

nori išsiskirti?
labiausiai tikru maudymukas sausio mėnesį Cha cha

va kas Cha cha Cha cha Cha cha

as tai nebandziau tik zinau kad galima pasidaryt!Laimingas

o zhinok teko…mano mama kazhkada buvo sveikuole ir ash ten tiem visiem prijauchiau…ir vienakart teko maudytis sausio menesy bat aplinkiniu demesio nesusilaukiau …kiti irgi su maudimkem buvo Cha cha

Taip ir kailiniai liepa Laimingas

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

As zinau tik vasarai1(kelis)Drovus

Naudok idomias detales ir derinius Šypsena

visuose tuose dalykuose esu visiska baltaranke…Žliumbia
nieko nemoku pati pasidaryti ir nieko nesu dariusi…
o va mano best friend is kelniu sijona sugebejo pasidaryti siaip tai neblogasTaip
bet vistiek parduotuvej…maloniausiaTaip

Nu gerai dbr pasakosiu ash ka padariau… (kol dar nebuvo tos kurybines krizes) Cha cha na va :
1. kadangi turiu dau "Utenos trikotazo" drabuzhiu (tikriausiai del to,kad gyvenu utn Mirkt ) paemiau ir nukarpiau etiketes (ne tas popierines…tokias kazhkokias ish siulu ar kazhko) "Karta", "mes", "UT sportas" ir prisisiuvau prie kuprines… Cha cha Cha cha Cha cha draugiu atsiliepimai "O, utenos trikotazhas ir kuprines parduoda ??? !!! "
2. chia viena ish jau nuvalkiotu ideju Drovus …paprashiau mamos,kad numegztu shalika …tai vat …drb vaikshtau su 2 metru ryshkiai orandzhiniu shaliku… Cha cha
3.ish dzhinsu pasidariau dzhinsini sijona…labai fainas gavosi Drovus dar ant shiknos tokia ranka ishpurshkiau … bet chia apie ta sijono pasigaminima rashe "Paneleje" (jei neklystu)… tai ne mano ideja…
Cha cha Cha cha Cha cha

Taip na shiaip tai …parduotuvej malonu, bet uzhtat kai pati pasidarai tokio pat antro daikto tikrai niekur nerasi …geriausia derint ir ta ta … Cha cha

niuz tai turi proga pasireikshti Cha cha

Galima isskaros pasidaryt bliuska!LaimingasSiaip dar zinau bet daba neprisimenu kai prisiminsiu parasysiu!Šypsena