Stereo sitprintuvas, kolonos ir aktyvus subas: AR imanoma sujungt tokia sistema?

Stereo sitprintuvas, kolonos ir aktyvus subas: AR imanoma sujungt tokia sistema?

Ar tik recyveriu galima tai igyvendint??

aciu

turbut buvau nesuprastas…
arba labai kvailas klausimasŠypsena

Ir tas, ir tas Mirkt

galima ir ne recyveriu, tik su juo paprasciau…

nu jo su recyveriu tai vietoj 5+1 pasijungi 2+1 ir ciki…bet kaip imanoma su stereo? vistik 2 kanalai - 3 koloneles?

Nebutinai reikia tureti daugiakanali recyveri, yra ir stereo recyveriu kurie turi papildoma isejima skirta prijungti aktyvu suba, pvz. Harman Kardon recyveriai: HK3370, HK3380, HK3470 arba HK3480, jeigu nori paziureti kaip atrodo pvz. HK3480 galine panele tai eik cia: http://www.harmankardon.com/back.asp?prod=HK%203480&cat=REC&sT
ype=C

galima jeigu aktyvinis subas yra normalus,su vidiniais filtrais ir turi iejima ne tik linijini o ir per auksta dali(nuimama nuo koloneliu).tada paprasciausiai paduodi is bet kurios koloneles signala i suba ir baigta.jeigu tokios galimybes nera-gausi issivesti per daliklius papildoma lizda stiprintuve nuo issejimo ar potenco issejimo.

tai kad stipriuka as turiu jau ir nebloga (NAD 320BEE)…bet jis be sub out…

kaudio, gal durnai skambes, bet jei suba prie kokio tape-out? bet turbut nesamone pasakiau…
ir prasau atsakyk kas tas iejimas per "aukstaja dali"? ir jeigu ta galimybe yra, tai tiesiog is stipro i koloneles, o nuo koloneles GNYBTU i Suba?

?

tape-out-yra nereguliojamas,o tik sukomutuoja su iiejimu ir tam dalykui netinka.bet nejaugi muzikoje svarbiause bumsejimas ir ar to is viso reike,gal geriau pataupyti siek tiek ant geresnes akustikos.kiek man teko klausytis ivairios akustikos ir ivairiu subu(o teko tikrai daug)tai suba normaliau tinkama muzikos klausimui neina nupirkti be min.4000lt.pagrindine ju paskirtis yra namu kinas ir panaudojimas muzikos klausymui pridaro daugiau zalos negu naudos.geresneje sistemoje ir tembrai yra visiskai nepriimtinas dalykas(gal matei AUDIO NOTE stiprintuva su tembrais)

kaudio, as tikrai turiu nebloga sistemele stereo (“gramofonas” keliauja pas skaitytojus) ir nelabai tikiu kad kada pirksiu geresne…
del subo tai man tai kilo mintis uklausti ar imanoma, tesiog mintis ta kad pajungus? gal pagyves filmas? gal hip-hopas graziau gros? gal gal gal…
greciausiai tikrai neverta investicija butu , bet kai nezinai tai ir klausi…
o tembru reguliatorius pranyksta tai netik su audio note, bet ir visa tokio lygio technika (LFD, Myryand)…Šypsena

blogiausiai kad as LFD, Myryand skaitau tai pat arciau prie sirpatrebo ir is ju tikrai stebuklo didelio nera(cia mano asmenine nuomone kaip ir apie dauguma tranzistoriniu stiprituvu ir kelis kartus brangesniu).ir tai pat Gramofono zurnalo neskaitau autoritingiausiu pasaulyje.sitoje srityje 1000 daugiau informacijos ir daug profesonalesnios galima gauti nauduojantis Google .