"Stebuklas" Katedros aikstej

niekieno - tiesiog taip įvyko…

o man ta plytele neispilde noro;//

debesyse - gal dar bus? ateityje?

nepamenu savo noro Ne

mano noras dar nė karto neišsipildė, bet vis tiek dažnai bandau dar kartą Cha cha

Pasakyta: “Idejai pastangas ir radai - tikek, neidejai pastangu ir radai - netikek”.

ne stebuklai o didelis, didelis ir tikras noras Šypsena

Pagaliau ir as po ilgu vargu radau ta plytele Cha cha o ji tokioj matomoj vietoj, kaip as jos anxciau nepastebejau Juokiasibet galiu pasakyt, kad ji bent jau 50% mano nora ispilde Geraitik kazin ar tie norai yra ilgalaikiai ir pildosi po truputi ar vienkartiniai-viskas is karto? Laimingas

Kai tikejimas, viltis ir siela tvirti ir stiprus, stebuklams ivykti plyteles jau nebereikalingos…

Taip…tiesiog norima kazkuo tiketi…sikart plytele su uzrasu “stebuklas”…nors kas yra stebuklas???

**

**

…vakar “for fun”…atsistojau ant jos ir sugalvojau nora…idomu…kartu labai linksma… Juokiasi

nzn dar tokios. kita sav gal atleksiu i vln, tai eisiu suktis Girtas

…nebutina ant jos suktis…vieni sokineja, kiti pasisuka, treti patovi…nemanau, kad reikia apsiriboti…visi elgiasi ant tos plyteles kaip nori…svarbiausia…tiketi tuo noru… Laimingas

Esu ne vilnietė,tai nelabai ir atsimenu,ka kažkada seniai seniai sugalvojau ant tos plytelės Juokiasi Laimingas Gal ir būtų išsipildę,jei labai lauktum ir tiketum Nekaltas Tūsas

noriu į Vilnių Cha cha

oi myliu as ta plytele Taipmano visi sugalvoti norai pildosi Taip

siaip tai kai klojo nauja danga katedros aikstej ta plytele(ta tikraja, stebuklinga Mirkt )iseme ir istate nauja. Juokiasi taigi ner ko stebetis kad neissipildo, o jei issipildo vadinasi labai tuo tiketa ir siekta, lipkit visi ir svajokit Taip, kad tik padetu Tūsas

deja, man neissipilde Ne

kokio dar Dievo? plyteles ytaka Taip Juokiasi