Statinio IP privalumai pries dinaminius IP

Statinio IP privalumai pries dinaminius IP

Sweiki, Dabar daugelis interneto tiekeju uz papildoma mokesti ar veltui siulo statinius IP adresus. Taciau kokie ju pranasumai pries dinaminius. Kokia nauda sakykim imonei is statinio IP? Serveriu (FTP, Http) kurti neketinu tai tas variantas atkrenta. Aciu visiems pasidalinusiems savo mintimis Mirkt

statiny IP lengwiau nuluazt Šypsena

butent tokiems dalykams statitinis ir reikalingas

O kaip tu tą IP ruošiesi laužti? Papasakok ką darytum ir kaip tu jį “nulaužtum”. Ir paaiškink man savoką “nulaužti IP”.

blūdija berniukai.su Black ICE PC protection po pirmo pasibeldimo pas mane padarau kad blokuotų,tai svečias manęs aplamai nebemato.tai ką ruošiatės laužti?

vat butent us papildoma mokesty Šypsena privalumai ftp ir kt butent ir skirti ce verslas yra vaikai Šypsena

iš interneto kavinės per web kamerą galėsi žiūrėti, ką buhalterė veikia ant tech.direktoriaus darbo stalo Cha cha

Tai o su dinaminiu jau negalesi? ŠypsenaPats paklausiau, pats ir atsakau - galesi. Statinis ip paprastai reikalingas serveriams. Kad tuo paciu adresu galetum visalaik prisijungt prie to paties serverio. Tai zinoma is dalies galima daryt ir su diniminiais adresais (yra provaideriai teikiantys tokias paslaugas, kur suteikia hosta tokiems adresams), bet tai jau bus nerimta Šypsena Nes tokiu atveju galimybe prisijungti prie serverio priklausys ne tik nuo taves ir nuo tavo ISP, bet ir nuo to provaiderio, kuris suteikia tokius hostus Mirkt

Na as noreciau pamatyti kaip IP nulauzineja Juokiasi Kad pc su tokiu ip galima nulaust dar suprasciau… Cha cha

siaip pacio IP nenulausi…

Vakar viena ausim kažkur girdėjau, kad vienam tokiam laužėjui pasiūlė nulaužt, užpingint 127.0.0.1. Pasakė, kad neįmanoma, o tas ir pabandė Cha cha Cha cha Cha cha tai vat patarimas būtų toks: pirmiausia su elementariais dalykais susipažinkit, o paskui laužykit. O dėl dinaminio IP tai man dinaminis pvz turi daugiau privalumų, kad ir gavus irc autokill’ą, modemą perkrovei ir ramu Cha cha ir dar yra toks fainas adresiukas: no-ip.org , jo pagalba galima puikiai pasikurt ir http ir ftp ant dinaminio adreso Mirkt vienžo kieno rankos nekreivos tam ir tie ir tie adresai geri Mirkt

Tai kaip suprantu tas statinis IP nelabai kuo ir vertingas, jei serveriu nedarai?

Taip Šypsena