Statau nama! Prasau patarimu

Matai, siuo atveju gali konfliktuoti jo poreikiai ir mano norai, todel reikia ieskoti kompromisinio varianto. Tuo dabar ir uzsiimu.

sunku atsakyti, i toki klausima Cha cha nes tai labai nuo daug ko priklauso. namas yra vientisa sistema, kurioje viena atskira detale gali keisti viska. ir i tokius klausimus, as asmeniskai nesiryzciau atsakyneti Mirkt jei nuolydis mazas, o stogas pvz vienslaitis, tai ir 3m gali but per daug Mirkt
tas kas tau projektuos ta nama, geriausiai zinos, kur reikia atramu ir kur ne. ne manai?

Zmogai statosi optimalu nama, investiciju vs rezultatas prasme, o ju vidaus isdestymas yra geras abieju, tiesa abu pasidare palei savo poreikius. Tik Alesta mano kad galima statyti betkaip, kaip lego ir nebutina atsizvelgti i namo konstrukcijos optimizavima. As parodyciau neteisingai suprojektuota ir pastatyta nama, tai atsoktu fantazija. Kai monolitine perdanga ilinkus tiek, kad matosi is be sniuro, nes virs jos atsidure pertvara kuri pareme stoga.

tai va kaj ydiad tokie konstruktorej tiek kiek rejkia, taj penktam aukshte nusipiardus, pirmam aukshte pujkej girdis Cha cha

pas tave pagrindinis rejkalavims kontrukcijaj: kad viejas nenugreutu Juokiasi

Didziausias planuojamas kambarys 7mx5m.

Jei tavo patarimai ir toliau bus bendro pobudzio be jokio pagrindimo, konkreciu skaiciu ar parametru, tuomet tikrai neverta vargintisTaip

Nepamiršk, kad tu jau gausi patvirtintą projektą, kuriame bus ir pamatų konstruktyvas. Nėra esmė kokio konkrečiai tipo pamatai, nes ant jų kainos kažko nesutaupysi. Svarbiausia, kad ir kokie jie būtų, jie turi būti įrengti tvarkingai! Kad neatsirastų 5 cm aukščių skirtumas tarp kampų, ir kad jie būtų tiesūs. Kad pamato storis būtų toks koks reikia, kad betonas būtų toks kokio reikia, kad armatūros būtų tiek kiek reikia ir tokios kokios reikia, t.t.

Man ir iskilo taspats klausimas, kuom blogas putplastis. Gal nera normalios ventiliacijos ir supelyjo kampai? O del garazo tai sutinku, garazas negali buti name, geriau dastatytas prie namo.