Statau nama! Prasau patarimu

paskaitinesiu. kai rasiu ka apciuopiamesnio, parasysiu Mirkt

o jis nera priskiriamas prie nesudetingu statiniu kategorijos?

kiek kvadratu bus rusys?

Nelauktai klausimas pasistojo, ar reik rūsiui plano ar leidimo? Kalbu apie lauko rūsį, tipo akmeninį ar panašų. Daržovėm ir panašiai. Yra kažkoks dydžio limitas ar kaip ten? Nekaltas

na, laukiam mes tavojo naujojo plano Šypsena

Ryt bandysiu imesti nauja isplanavimo varianta, ale neviskas ten man patinkaNežinau

Place renkasi visas pulkas, svetaineje - visi namo gyventojai.

Alestos plane dabar yra, lyg ir dvi svetaines, pirmam ir antram aukste. Nekaltas Ir nemanau, kad tai blogai.

as pritariu tik papildau:
dvislaiciui reikes tik kraigo skardos/kraiginiu cerpiu ir tt, keturslaiciui - visoms krastinems.
dvislaiciui reikes dvieju ilgu lietvamzdziu, o keturslaiciui - pagal perimetra.
dvislaiciui - stogas susikisa naudojant stygas. keturlaisiui reikia daugiau atramu, naudojami ilginiai.
dvislaitis stabilesnis, keturlaiti paremti reikia daugiau sanaudu.

Alesta, svetaine yra kambarys, kuriame susitinka visa seima (na, juk tu nesiruosi turet vaiku…), cia ziurimas telikas, cia zaidziami stalo zaidimas, cia geriama arbata, cia mezgama, cia skaitoma knyga, cia ilsimasi… mano akimis svetaineje vyksta visas gyvenimas.
jei gyveni tik dviese, svetaine tiksliai turbut nereikalinga. uztenka valgomojo - ir sveciui priimti ir visoms kitoms funkcijoms atlikti.

Isskyrus siek tiek didesnius statybos kastus - skirtumo jokio.

Tiesiog reikes daugiau darbo, papildomu medziagu stogui ir stogloviai eis visu perimetru. Dar priklausomai nuo ploto gali reiketi daugiau lietvamzdziu.

Pats pavadinimas atsako "svetaine" - vieta sveciams priimti.

Uzsienyje tai vadinama kiek praktiskiau - "living room" - patalpa, kurioje vyksta seimyniskiu gyvenimas.

Dabar jau pats spresk - reikia tau "svetaines" ar ne.

kokie minusai butu 4 slaitu stogo? tokio tipo http://www.namuplanai.lt/tauras_kulikauskas/PRANO_4 ,nes is visu 1,2 slaitu stogu tokio tipo namui man graziausiai ziurisi butent 4,tik ant kiek tai pabrangina stoga,kad ir lyginant su 1 slaitu indentiskam namui

Noretusi rimtesniu atsakymuPiktas

Kas tarnavo armijoj, tas zino, kas yra “placas”.
Svetaine - civilis atitikmuo Mirkt

na bet tau ir klausimai kila,ne jau pats nesugebi atsakyti?-jei taip ir toliau,tai greit klausi kam kojos skirtos zmogui…

Turiu klausima: kam reikalinga svetaine? Kokias funkcijas atlieka? Klausiu, nes svarstau varianta atsisakyti svetainesNekaltas

rusu forume: uzduodi klausima - per 3 sekundes gauni 3 atsakymus nuo “pervyjnax” iki “ftroijke” Cha cha

JuokiasiŽliumbiaJuokiasiVerkiau…Juokiasi

alestaj:

amerikonu forume: uzhdodi klausima - gauni acakima.
izraele forume: uzhdodi klausima - po to tau uzhdoda klausima.
litvinu forume: uzhdodi klausima - po to tau ilgaj aishkin koks tu esi durnas
Laimingas

Jei kaina ta pati ploksciu tai vienareiksmiskai reiketu naudoti 8m ju stiprumas butu mazdaug ~2 kartus didesnis nei atskirai 3+5m. Palei antra mano pasiulyma, tik vienas kambarys bus siaurej, bet uztai biliardine atsidurs pietuose su vitrininiais langais jei nori, o ne i siaure, juk tavo biliardine yra svetaine. O kamb 2 langa daryk i vakarus, i apacia.

Zinai ka, tu kai jau eisi pas architekta, tai parodyk jam musu patarimus. Gal jis tave perkalbes nuo nesamoniu darymo. Arba kostruktorius perkalbes. Nors pasitaiko tokiu architektu ir konstruktoriu kurie geriau suprojektuos kaip klientas pageidauja, bet nepatarines, kaip geriau, pigiau ir patikimiau.

As irgi padariau keleta kompromisu isplanavime, bet nesanti siena pas mane yra skersai namo, per abu aukstus, o konstruktorius ja netgi pastorino iki 24cm, as maniau uzteks 18cm.

Netinka, nes pagal tavo varianta abu miegamieji bus siaurineje puseje. 8m perdangos kaina=3m+5m, stabili kvadrato kaina. Be to man nereikalinga afigena atsarga, noreciau surasti aukso vuduri - tiek, kiek reikia.
Ir siaip, galvoju apie namo matmenu keitima.