starkiuko žabtai


starkiuko žabtai

gal kas svorį nuspėsit Nekaltas

turetu but apie 1500kg tuscia ir apie 2000kg bendra mase Cha cha Juokiasi

Cha cha Gerai

Nekaltas…ghmzzz…“semioras” Cha cha

o tos latimerijos svoris kiek gali būti Nekaltas?

bumer

pofik tas buber Cha cha, aš norėjau laimikiu, tiksliau jo galva, pasidžiaugt Nekaltas patiki kasnors, kad apie 5kg gali būti Nekaltas?

gerai suderinta Šypsena pas mane tokia pat situacija

Maruxas, atsargiai, kad ant galvos neužkrystų Nekaltas

ka cia dar spejus, gal galeciau iminti variklio turi ??? Nekaltas Juokiasina turetu buti 2.5 i Juokiasi Juokiasi

variklis tai 3.0 Juokiasio žuvijus virš 5kg, didžiausias laimikis Taipbeje, gal kas turit patarimų - bandžiau galvą išlaikyt tos mumijos, bet ji bišky apipelijo, daba minuse laikau, kaip atrestauruot tą pabaisą ???

ji net lakuota nebuvo, jau pora metų mėtosi, dar atrodo normaliai, bet kaip ją atnaujint?

px ta zuvis,pasakok apie masina Taip

butent, zuvis jau praeitis, paporink apie navarotus, kuro iseiga, pravazuma, rinkos kaina… Nekaltas Juokiasi

mašina išneršė gegužę be komplikacijų… Nekaltas, navarotų nėra, bet yra bagažinė žuvims augint, kai prilyja su zenkiu kilbukųgružliukųvingiliųbaltųjųupiniųakmengraužių pritraukiu, ir laikau bagažinėj. Pravažumas geras, ypač kai reikia pravažiuoti. Nekaltas

kaip dėl starkiagalvio restauracijos Nekaltas?

del restauracijos nieko negaliu padeti. mano visu trofejiniu laimikiu galvos po kelis metus nedziovintos guli saldymo kameroj Nekaltas reiks kada uzsiimti, kai zinosiu kaip tai geriausiai yra daroma

gal kas Kaune užsiima tuo, parašykit, jei žinot.

…na ka galiu pasakyti Nekaltas…loomio foto mokykla…nokia…sveria apie 150gr su grandinele Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha