Starcraft 2

Starcraft 2

Blizzardas dar ką tik parašė, kad -25% Legacy of the Void dabar… 30E vietoj 40 (Standard edition). Hm… bet kol aš pereisiu zergus, gal ir ši dalis pataps 10E Cha cha

Tai laikas taisyti sita klaida Šypsena HOTS visai nieko, o LOTV tai isvis 10/10 bent jau man, puiki uzbaigia visa trilogija Gerai

Berods planuojamas HD remake pirmojo StarCraft (hm, gal ir BroodWar?).
http://www.polygon.com/2016/8/5/12385660/starcraft-hd-remaster-announc
ement

Karts nuo karto pagalvodavau, kad būtų gerai pažaist, bet mano turima kopija veikė tik su Win98Cha cha

O kompe vis dar guli iki galo nepereitas Heart of the SwarmCha cha Legacy of the Void net nepirktas.

O gal kas marine arena losiat?? Kaip ka naudojat? Superinis custom game, katik is 2h matcho, bet pralosem su druagu JuokiasiŽliumbia

Tie patys seni, uzstrige silver lygoje Juokiasi matyt per mazai ryzto turiu

gal atsirado naujų sc2 žaidėjų? Šypsena

Alaus bokalą ar du Juokiasi Čia draugiškas klausimas, draugiškiems žmonėms ir tiek Mirkt

Aš irgi berods huskio ir dar vieno SC2… žiūrėjau porą žaidimų, kur vienas žaidėjas visad su random žaidė, ir gerai žaidėŠypsena

Greit išeis balanso patchas http://us.battle.net/sc2/en/blog/692221

Kazkada senai senai girdejau toki ganda, kad Starcrafte 2 kaip vienas is zaidimo modu bus imontuotas kazkas panasaus i warcraftine dota. Cia teisybe ar nelabai? Ir ar yra kokia nors demo versija/free trial pabandymui?

galima ir be beta rakto losti Šypsena palosiau, man patiko, jokiu bereikalingu grafiniu nesamoniu, viskas grazu paprasta,pati gameplay anksti dar vertint Šypsena

telieka tiketis kad cia tik beta taip ir AI bus istobulints dar, na aisku dar lieka MP Šypsena

pradejau vakar beta lost bet biski nusivyliau, siaip priesas nieko beveik nedaro, nors ir pasirinkau very hard sunkuma, patobulinti unitai ir keletas nauju, taciau tai ir viskas.

Grafika bus pasenusi, bet jei būtų kokio nors Empire total war stiliaus, tai tokios pilnai pakaktų dar dešimtmečiui, nes nėra tolko ant tokio tipo žaidimų kažką super išgimdyt.