Star Wars

Star Wars

Vakar iš "Žiedų valdovo" važiavau ir galvojau, kokios bus 2 ir 3 fimo dalys, tik staiga prisiminiau "Star Wars", prisiminiau, kad ir šiame filme turi būti pastatytos II ir III dalys ir pagaliau užbaigta 6 filmų -ogija, tai vat klausimas: gal kas turite bent menkiausios info kada žadama pradėt satyti/išleisti likusias "Star Wars" dalis? P.S. gal kas kompe arba CD turite rusiškai įgarsintas SW: IV, V, VI dalis? Versijos nelabai svarbu.

Yra suplanuota, kad naujoji versija bus demonstruojama musu shalyje…

Čia kuria prasme "provalną" SW1 turėjai omeny? Ta, kad filmas buvo finansiškai nuostolingas, ar ta, kad filmo scenarijus buvo "pravalnas"? Mano nuomone, tai iki šiol visi žvaigždžių karai buvo vykę, tiek, kad SW1 buvo pernelyg daug dialogų, tačiau jei domiesi filmo priešistore, jie išėjo tik į naudą. Ką gi, lauksiu SW2, kurie bent jau iš pavadinimo atrodo bus labai intriguojantys! Šypsena

Na ka galiu pasakyti as su tuo uzaugau, tad nieko blogo ir nesakysiu Mirkt.

sveiki, atėjo private žinutė nuo žmogaus reikia va šitų filmų kolekcijos gal kas turi? žino kur gauti? bet kokia forma DVD VHS ar etc. Veiksmas Vilniuje. parašykite jeigu kas kokių minčių turi

Maciau visas penkias dalis nuomojamas DVD formate Uno-X degalineje, Seskineje, Vilniuje. Šypsena

…beje nieks kokios info negirdejot apie Star Wars III dali? Nekaltas

yra treileris, 05 menesi pilna versija pradeda suktis kine Šypsena

Galu gale! Tūsas Aisku, iki Lietuvos ciuju 06-07 daeis, bet… …jei filmas pateisins bent dali mano ir turbut kitu SW fanu dedamu vilciu - tadum laukti bus tikrai verta! Girtas

o…SW man kazkada labaj patiko…nereciau pamatyti paskutiniaja 6 daly Šypsena tikekimes vasara jau pasirodys

tikekis,kad jau kaip paskutine dali jie padarys gera, ir demonstruos visam pasauli vienu metu kaip operos fantoma ar bent jau ne tuo pachiu metu,o dienom pnsh Šypsenanes vasara bishky sux i kina jat Mirkt

premjera bus kaip ir visur, nieko nezinau Kietas

aciusz… varysiu siandien butinai pasiziureti uzsuk i Kinomanu bariuka… tenai taves laukie Alus or Kava

Cha cha Gerai

o paskambint is jo galim? Cha cha

Na ir turi siemens fantazija, jega!

viska jis sugeba. Tai tikras tel.

Renault Twingo Šypsena

O KAZIN KIEK JIS SUGEBA? :v GAL IR VISAI NIEKO Graži