Star wars-KOTOR2

Is tako, nu kad buvo nesenei… PS. Nu ka tik nuejau i ten… yra Ir KOTOR ir KOTOR2 Abu po 4 CD

90h, koki chara patartum juzint? Dabar einu su Consular, bet su Sentinel buvau uz Light Side nuejes iki Nar Shaddaa pabaigos, ten padariau klaida, neuzbaiges misijos kur reikejo atjungt keleta navarotu ir pora jegainiu… as kaip zioplys nesuradau kur atjungt pirmaja ir isejau is to Nar Shaddaa boso palociu… o i ten patekt atgal jokiu shansu, seivu nebuvo… tenka perzais. Va dabar einu uz Consular, jei vel kazka pramausiu teks bandyt Guardian. Siaip man, kaip vyresnio amziaus gameriui gal kiek sunkiau su anglu kalba, nes ten dialoguose labai svarbu tinkamai atsakyti. Tai nusikroviau pries kelias dienas padaryta surusinima. SIandien uzmeciau ant angliskos versijos, na dabar nors subtitrai reikalui esant rusiski. Galima daugiau atkapstyti ir greiciau rezultata pasiekt. Tiems kas tik pradeda zaist galiu patart - bukit atidus Telose, ten svarbu ir faktiskai pasirinkdami Itorians ar Czerka Corp renkates arba Light Side arba Dark… o kaip su Neutral? Ishdubasint visus vargu ar pavyks? 90h gal paaiskins kaip tokiu atveju … na kaip Telose, kaip ishlikt neutraliam ir dingt is Telos?

ten yra kotor2 ir kotor_ii…kotor 2 paliko tik 1cd(sita buvau pradejes siust)…o kotor_ii as nesiunciau Nekaltas

a tai “ii” ar ne tas pac kas “II” ar “2” ? Nekaltas

As vakar atsivariau is Tako Star Wars: Jedi Academy ir dar siandien va pabaigiau siustis “chronicles of riddick escape from the butchers bay - developers cut [shadower]” O va dabar dar siunciuosi the.settlers.heritage.of.kings-reloaded 1CD siunte apie valanda o gal ir tiek nereikejo. Kol ishsipakavau i cue/bin “tandema” ir isirasiau pirma CD ziuriu jau puse antrojo atsisiunte. Ka cia dar reiks atsisiust is to tako. pas mane 2 MBit linija dabar, tai is tako siurbia apie ~230kbs greiciu… Kad taip namie toki interneta… NekaltasAs nesu zaides pirmojo KOTOR, ar verta siustis? ple… vel 4 CD, Apakęs Apakęs namie jau ju keli shimtai… na aisq ne vien zaidai, o ir filmai bei software… uzkniso paprasti CD, pradejau kisht i DVD… i viena DVD diska telpa kokie 5-6 filmai, reiks peciu kompaktais pradet kurent matyt… I Acme pliekiu x8 DVD+R, kazi kiek ilgai laikys ta Acme… NekaltasKol kas va jau pusmetis nenumire ne vienas diskas. Tiesa, anksciau rashiau i eProformance, ne i Acme. O dabar baigiu Antra Acme DVD cakebox’a x25 isriegt. Gerai kad pigus…~1.3Lt ta Acme.

Pirma Kotor dalis irgi labai gera,as patarciau tau ja gaut,nes antroj daly gristi i pirmos vietas ir pasakoja apie pirmos dalies veikeja-tave,tu ten buvau pats pats blogiausias,pabaigoj nusprendi ar geru but,ar blogu,bet antros dalies siuzetas eina pagal pirmos dalies bloga pabaiga Mirkt tikrai patarciau palost Cha cha Gerai

as uz guardian perejau,kai uz geri losiau Šypsena dabar losiu uz blogi ir esu Consular,nes jie daugiau Force powers naudoja,o kaip zinia geriausios galios yra Dark side Cha cha siaip jei nori nelabai sunkiai pereit zaidima,kad zinotum siuzeta,tai patarciau uz Guardian,nes jie labiau ivalde kardus tuos(dizioji dalis zaidimo tik kautis reik Šypsena ) vat,siaip uz blogi idomiau lost ir man rodos si dalis sukurta butent uz blogi lost Cha cha nzn kodel,bet man taip atrodo Nekaltas

reiks nusipirk kotor 2 origa… Cha cha

Nu ajnu ijungsiu pompavima pirmajam KATOR Ikalbinot

uzstrigau vienoj vietoj ten kur sandeli su droidu esi yra kompiuteris ir durys sienoje kompiuteryje reikia padaryt koda toki koks apacioje ir yra knopkes tiems skaiciams sukti tipo clock vise ir taip toliau padekit kaip juos pasukti kad atitiktu tie apatiniai skaiciai

tik pasakykit kokias knopkes spaudet kad tie skaiciai atitiko

norejau paklausti gal kam buvo toks error.yrasau sita zaidima ir ismeta error kai jau iraso,cia yra foto [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/201.2 35812.387…-=(102618921](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/201.235812.387…-=(102618921) ir i zaidima galiu ieit bet kai loadina ismeta ta lentele dont send ir zaidimas pats issitrina,nzn ar cia del to error ar cia win blogi.

Šitą bandžiau - patiko. Gerai“chronicles of riddick escape from the butchers bay - developers cut [shadower]” O šitą tikrai siųlau pabandyt…

valiau, o su kuo siuntiesi is tako ftp…kokia programa?

ash pats tai nezhaidzhiu, todel manes del kokios vietos praejimo galit neklaust, ish karto pasakau Šypsena O uzh ka eiti?..Hmm…lengviausia turbut uzh Guardian -> WeaponMaster/Marauder (prestige class). Tokia grynai kill’em all kombinacija. Featai: TwoHanded max, Flurry max., double sided lightsaber ir Master Speed FP. 5 atakos per rounda…daug dmg. Veike 1-am KotOR, veix ir antram…

krc nesvaik ka cia pasakoji kai net nezaides antros dalies tipo prisiskaitei kazkieno straipsniu apie herojaus kurima ir pan ir vaidini cia protinga Nekaltasas keleu con ir wis bo consular vitality yra butinas ir tai tikrai pasitvirtino keliose situacijose o force power man uzteko ir su wisdom aukstu nes visi priesai krisdavo po keletos power wave.tode nematau tixlo force jegas kelt labeu kas del int vel kliedi butum zaides butum suprates kad create ir breakdown items yra beprasmis dalykas, tik laiko gaisimas.nemato pointo kazka kurt kaui aplink metos simtai yvairiu itemu o repair skilas priesingai nei pirmoj daly yra visai bevertis bet nematau cia pointo gincytis bo tu savo nuomones laikaisi isikandes kai suo kaula

trumpa reziume padarysiu apie sita dali mano nuonmone si dalis gavosi nevykus eilini karta gamintojai naudodamiesi pirmos dalies sekme(gereusias 2003metu zaidimas) kure sia dali. jokiu esminiu naujoviu, tik keleta nauju beverciu power’iu, net keleta planetu paeme tokias pat kaip pirmoj dali(nors tas gerai kad party memberiai skiriasi nuo pirmos dalies Cha cha) dar viena akmeni numesiu i kureju darza ejau visa geima ant sunkeusio lygio, bet nebuvo tokios situacijos kad praejes kokia vieta atsipusceu ir pasakyceu pagaleu nukaleu ta monstra ar pan. ta prasme zaidimas ant tiek lengvas kad net neidomu zaist.kam tie shieldai ir medpacai kai jie visai nenaudojami. kam tiek power’iu kai uzsikeli forcewave ir speed ir sluoji visus kai muses i galu gale cenarijus kuris taip buvo itraukes pirmoj dali cia tikrai nesuzibejo originalumu. buvo viska galima jau nuspet ipusejus zaidima tai tiek.tikiuosi nekurs jie 3dalies bo sukurs visai kazka tragisko Nekaltas

Gal kas gali pasakyt kiek uzima sitas geimas nes turi .img faila ~2.6gb ir kai instalinu man paprasho antro cd, bet prikolas kad nera jokio antra cd

Pas mane ir uzima 2,6gb. Nepamenu, ar instaliuojant manes prase 2CD, bet gal gali pabandyti nurodyti ta pati cd, arba kokia kita direktorija tame paciame CD.

Cha cha Zhaidzhiau pirma. 2 kartus. Nesikaito? Pats gi chia aishkinai, kad_eilini karta gamintojai naudodamiesi pirmos dalies sekme(gereusias 2003metu zaidimas) kure sia dali. jokiu esminiu naujoviu, tik keleta nauju beverciu power’iu, net keleta planetu paeme tokias pat kaip pirmoj dali_Ir savo pastabose remiausi ishskirtinai pirmaja dalimi Šypsena Taisykles tai tos pachios LabasO del pasiskaitymo - kas tau trukdo skaityti, a? Pasiskaityk ir busi “kietas” =)

CHA ir shiaip naudingas stats’as. Dialoguose. Jei nezhinojai Šypsena

Kliedzhiu? Tikrai? Ka gali pasakyti apie lightsaber Cells? Pvz. _Telgorn Jolt Cell Mark III - Dam: +1-8 Electrical._Turejai? Ka gali pasakyti apie lightsaber Emitters? Pvz. _Expert Fencing Emitter - Dam: +3, Def: +2_Turejai? Ka gali pasakyti apie lightsaber Lenses? Pvz. _Improved Vibration Lens - Dam: +2-12, Atk: -1, Def: -1_Turejai? Spek ish 3 kartu kaip tokius itemus gali gauti =)

kad man atrodo, kad tu neturi nei menkiausio supratimo apie ka kalbi. Viskas ka tu gali pasakyti tai “kliedi”…“nusishneki” ir etc. Šypsena O kai reikia argumentuoti tada eina i trasa panashus atmazai kaip “nematau cia pointo gincytis” Juokiasi Na tai jei nematai pointo, tai ko rashai? Nustebęs