Star wars-KOTOR2

vertas Mirkt

Jei nepatinka RPG - ne. Cha cha

Jep, kam nepatinka RPG, del to kad tureti kolekcijoje… (vis tik 4 CD) siustis gal ir neverta. As nebuvau zaides pirmojo, tai antras man atseikejo emociju su kaupu, esu labai patenkintas juo. Deja, zaidas turi ir minusu. Pradejau zaist vakar su nauju herojumi… senojo neliko. Zinojau kad taip yra, bet nutariau palaidoti senaji, buvau padares keleta man neparankiu veiksmu, keletas lavonu, kuriu nereikejo… Taigi sakau pabandysiu isijaust i bobos kaili. Bet vakar grizes pabandziau sukurt nauja persona ir matyt teks dar karteli daryt nauja, nes nebeidomu … pasirinkau su ta pacia “gabumu” serija… tik MoterisNieko nebus, reikia daryt kur personazas “4 advanced gamers” Bandysim paskanint sau gyvenima sunkumais. Tik va neapsisprendziu… ko gero vel bus Vyras… nemoku isijaust i Moteris role. Nera manyje transvestitinio prado… nera NekaltasCha cha

Cha cha as va l2 paemiau Moteris pradziai gerai o dabar nebepatinka Nežinau noriu but vyru Žliumbia

Jep, man irgi patiko kol pusplike lakste… Cha chaO kai darba reik dirbt, be to… Cha cha Cha cha LaimingasUjej… sex’as pas Dzedajus ypatingas… gerai kad in real as ne Jedajus…

Nu tai kas bandet turedami basic personaza Vyras pasidulkint kosminiam laive Dzedajishkai su Visa? Cha chaAr patiko Dzedajishkas sex’as? Cha cha Cha cha Cha cha

Valiau, matau, kad tau nuo zvaigzdziu karu prie Leisure Suit Larry pereit reikia Cha cha

Larry praeitas etapas Šypsena tik kazkuris senesnis Šypsena , pries kelis metus… Zinai, as jau per senas nesamonem Šypsena tipo larry Cha cha

Kaska girdejau jog sita geima reik pereit ne wiema karta ar čia rimtai ar tik gandas :expressionless:

Galima pereiti ne viena karta, bet niekas nevercia speju Šypsena

Pasirinkimas gana didelis. Visu pirma galimi 8 charakteriu variantai 4 Vyras ir 4 MoterisPo to gali zaist ta pati gamesa su tuo paciu charakteriu bet uz lightside arba uz darkside. Taigi viskas priklauso nuo paties poelgiu, tavo paties gerumo ar blogumo lygio. Basic charakterio poelgiai itakoja visos grupes light/dark reitinga. Taigi variantu susidaro daugokai.

Kai kur labai praverstu ir Walktrought’ai, bet gamesas pakankamai naujas ir nera ju kokybisku. Norintiems galiu pasiulyti manuala, idejau i savo tinklapio Files dira ham.aji.lt/ly3kb/Files/Manual.pdf sioks toks walktroughtas yra cia, bet nera to ko labiausiai reikia knights.theforce.ru/walkthrough/?006 Labai reiketu siokiu tokiu pasufleravimu Nar Shaddaa planetoje. Mane ten uzkniso varinet po tuos labirintus ir niekaip nesuradau kur ishjungt pirmaja jegaine, isejau is to labirinto nebaiges paieshku prie Ebon Hawk ir shakes, niekas atgal nebenumeta, nes tiesioginio praejimo nera nei is uosto nei is doku nei is kur kitur. Yra keli tokie momentai gamese kur nepakliusi niekaip nei per Galaxy Map, o tik sudarius tam tikra situacija permetami i Bonus Mission. Va cia jau reikia iki galo susitvarkyt. As prameciau pora tokiu vieteliu , atlikau ne iki galo ir tenka va dabar perzaidinet, nes idomu, norisi suzinot iki galo kuo baigsis.

Po pirmojo veiksmo, kai ishsinezdinate su Ebon Hawk is droidais uzpludusio palydovo tenka skrist i Telos planeta ar kaip ten… prekybini terminala. Va stai cia jau galimi du variantai pasiekt rezultatui, atgaut Ebon Hawkui ir ishsivaduot is nelaisves Telose. Gali zaist uz tamsiaja puse pasirinkdamas sajungininkus Cerka korporacija arba eit isvien su Itorians uz sviesiaja. Viskas priklauso nuo jusu. Vieniems is ten nepavyks ishsinezdint…

seip rekomenduoju zaist uz konsulara tada pajusit visa force’u ir light sabre’iu jega Cha chaconsular svarbeusia yra wisdom ir constitution. o int savo charui dareu minimaliai bo jis mano nuomone jam nereikalingas bo party yra droidai kurie sita gali vystyt

Bliamba buvau del kotoro2 nuejas i nuama dar neatnese teks laukt rytojaus :wink:

pabaiga labai liudana Liūdnas

kad tu pabaigu maziausiai 4 Cha cha as jau perejau uz seni,dabar uz mergina losiu ir busiu labai blogas Cha cha tik gaila kad tu jedi masters neiseina palikt gyvu,reik nudet,nors gal ka ten reik pradzio pachimicint kad jie gyvi liktu Cha cha

Na jus ir nesamoniu prirashet… 1.

Ne. Yra 3 klases (pataisykit, jei klystu Mirkt) - Jedi Guardian/Sentinel/Consular (tipo Karys/Vagis/Magas). So variantu - 6. Irgi tipo, nes praktishkai zhaidimas uzh Vyras ar Moteris beveik nesiskiria - skiriasi tik NPC, su kuriais gali uzhmegzti “intrigele” Mirkt Niam niam

  • neutral side =) 2.

Ne. Consular niekad neprilygs Guardian ar net Sentinel pagal LS “jega”. Nereikia kalbet nesamoniu.

Ne. Consular svarbiausia WIS ir CHA - shie statsai labiausiai afektina Force Powers.

Ne visai. Reikia kazhkiek into, kad galetum susikelti repair padoriai. Vienintelis reikalingas skilas, kai kox nors item’as skaidomas i komponentus: jei kas nors dirba su workbench’u, tai naudojamas to char’o skilas, ishskyrus ta mineta atveji - visada, skaidant i komponentus, naudojamas jusu char’o Repair skillas, kaip kriterijus !!!

Ko gero suklydau Cha cha sakydamas kad 4+4 …

  • neutral side =) 2

aina nato…buvau atsisiuntes 2cd ir kazkoks gaidys istryne is tako ftp(suka tas tako adminas)…is kur jus siuntetes?