Stai pagaliau mano Moto-Endurkes nuotraukike

Stai pagaliau mano Moto-Endurkes nuotraukike

Honda NX-250 4-valve max 150km/h 1988 Japan Šypsena

nzn bet kazkodel man krosiniai nelabaj patinka, vaziuoti taj malonu po mishkus, bet atrodo taj neipatingai gerai. nieko asmeniskoCha chaCha chaCha chaCha cha

Man tai jis grazhus Šypsena man enduro shejp patinka, tik gaila kad jis nepraktishkas, nera kur ka susideti ir panasiai, bet malonumui - mmm… oj prisimenu kaip su minskeliu per mishko keliukus laxsciau, tai bl jis vos nesubyrejo, o veliau su enduro lekiau, 250cc tai visai kitas reikalas… mmm fun… pavydziu tau!

skiri krosa nuo enduro ? gal krosinio tikro nesi mates ?
o man tai atrodo Gerai nors nemaziau patinka street baikai bei brytvos, tik ne chioperiai…(nieko asmenisko) Šypsena

skiriu bet nematau nieko blogo jei pavadinsiu enduro korosiniu motociklu, jei skirstytume motus i tris didelias grupes: ciopai, ziediniai, krosiniai. prie kuriu tu priskirtum enduro??? nemanau kad prie ciopu ar ziediniu. tad ash ir kalbejau apie krosiniu motu klase o ne apie jo mota. o grynai krosiniu atsiziurejes ir zinau kas taj yr gan neblogai.BaisuBaisuBaisuBaisu

su krosiniu yra Gerai . Su britva uzlauzi ir pjauni kiek eina… reiks nuo mentu begt ir i kaimo keliuka koki ishsukti… vyreli geriau nebandyk su britva… o su shitu geriau ysibegejas ir per koki upeliuka pershoksi Cha cha

cia neblogaij Nekaltas kol dar ne keksootia ir ne taijp prisidazius Nekaltas Nekaltas

o man ji ce nelabai

Visai graziai cia atrodo… Nekaltas

niu man tai nelabai…ta shypsena tikrai neatrodo naturali… o kas del nekaltumo tai … Nekaltas

va cia tai grazi Taip Drovus Žvaigždė Girtas

cia ji dar vaikas,dar nekalta… Drovus

kokia meilute ji cia Drovus

Tajgi, kad atrodo Cha cha

kaimo jadze

Juk sake, kad naturali tik atrodo… Cha cha

NATURALI?!?!?!?!?! ka cia kliedit?naturali…pfff…

man irgi ce graziai atrodo Cha cha Myliu

Naturali tai naturali,bet shypsena kazkokia netikra…Ar tik man cia taip atrodo…? Nekaltas