Stai kokia problema su video korta.

Stai kokia problema su video korta.

Pas mane ATI radeon 9700, 128Mb. Sukaltas directx 9c. Draiveriai is CD. Problema: kai zaidziu geimus, po kazkiek tai laiko pazaidus pradeda mirgeti ekranas, visokiais trikampiukais, kvadratukais ir dar velniai zino ko… Kame problema, maniau kad draivai kelia suma, bet susikaliau kitus is ineto, tipo naujausi, vistiek tas pat. Siaip dirbant su OS XP, viskas gerai, tik ant geimu. Kas cia gali buti? P.S pas mane naujas laptopas

vienas dalykas nesti korta pas kita drauga ir leisti ta pati zaidima ir ziureti Šypsena

gal perejes 3d procas Šypsena

Pas drauga neisinesi kortos, juk pas mane laptopas ŠypsenaManau jei butu parejes 3D, tai is vis neitu grajai.

gal uzkaista. siaip protingas tu ant laptopo zaista gamus su 3d Cha chaDDD

Turbinta VGA?

Jei laptopas paveza, tai kokios problemos? Gali sau zaisti ir vargo nejausti Šypsena

Neturbinta

paziurek kaip su video ausinimu. LABAI pansu i perkaitima…

Sunku patiketi kad galetu perkaisti, nes kompas naujas tik 2 savaites kaip dirbu. O tau teko susidurti gal su tokia problema?

gali buti, kad windowsai kalti, pas mane panasiai buvo, visa diena testavau vaizduske, o tik po to radai kad win blogi. aisku galimas ir kaitimas, kai isyla iki tam tikros temperaturos, gali nesspeti ausinti.