spuogius


spuogius

kodel musu zemei sunku gaut bent gti toki…

kas atkakliai iesko, tas randa Kietas Mirkt

Dezes popierines Liūdnas

jos neskirtos vazinejimui Piktas

tokių gti net nebuvo, gal todėl sunku rast Juokiasi

jos tik groziui skirtos Cha cha dezes, kai tvarkingos tai ir laiko priziurimos Šypsena

orangen nekalbek, gal nematei ca0 su cj0 priekiu? Cha cha

nemačiau Ne o kur yra?

tuoj Cha cha

o kur ju yra pirkt?

i435.photobucket.com/albums/qq79/colt93t/DSC01220.jpgi435.photobucket.com/albums/qq79/colt93t/DSC01210.jpgi435.photobucket.com/albums/qq79/colt93t/DSC01221.jpgi435.photobucket.com/albums/qq79/colt93t/DSC01214.jpg Valio

ka reiskia JDS? cia kaip JDM, tik kitaip? Cha cha

trulikas, ieskot kas parvarytu- vokietijoj, austrijoj, sveicarijoj, olandijoj, jdm mivec 175ag- japonija, skotija, anglija.

nu man tokio spuogo nereikia, as geriau koki dideli laiva nusipirkciau, pvz S klases mersa Cha cha man komfortas pirmoj vietoj ir saugumas, o ten tie visokie mivekai *pimp…*ekai jdm jds turbo kvatro, tai visiskai giliai px Cha cha kur ju yra gaut paklausiau tik siaip, kad perla gaut Juokiasi

uzsimane perlo mat , nieks ned0s xaliavai Cha cha

jau gavau perla Be be be dabar jau patenkintas reikia siam vakarui moteri susirast kokia. vistiek veikt ner ka Cha cha

moteri- desine ranka Mirkt Cha chana, as einu, maniske motera jau kviecia mane i lova Apkabinimas

puse desimt i lova Cha cha prastai cia tau. ranka negali to, ka gali gyva moteris Juokiasivisi siandien geria tipo. Piktas

man jie baisiai nesaugus atrodo