Spuogeliai ant veido.

O as patarciau,eiti pas odos gydytoja ir prasyti,kad nusiustu i klinikine laboratorija.Ten paima tyrimus(isspaudzia spuogeli) ir tiksliai pasako kas yra.Kalbu is patirties,nes ilga laika negalejau atsikratyti spuogu.Ko tik nenaudojau,bet rezultatas budavo vis baisesnis.O kai nuejau i poliklinika,mane istyre ir pasirodo,kad man buvo veido erkute ir kad reikalingas ilgas ir kantrus gydymas.Dabar tfu-tfu-tfu,viskas tvarkoje,bet ta erkute kiek zinau galutinai neisgydoma,kas kazkiek laiko ji atsinaujina.
Tai va,dabar pastoviai lankausi pas odos gydytoja ir tik ji man pastoviai israso pieneli veidui,koki as galiu vartoti.O vartoju dabar jau kuri laika labai gera,kuris vadinasi AUSTRALIAN BODYCARE.Jis yra su arbatmedzio aliejumi.Tikrai labai geras.Ir jokiu daugiau kremu,jokiu pudru.Galiu vartoti tik ta pieneli.
Bet pirmiausia,nereikia klausyti jokiu patarimu,o paciai eiti pas odos gydytoja.
Sekmes!Labas

Pievele Mirkt - dabar negaliu. Pareisiu namo - jei neuzmirsiu - paziuresiu ir parasysiu. Tikrai. Taip

Na man ta pati problema.Gyd. patare gydytis kontraceptinem priemonem, butent Diane35, juo gydomos moterų ligos, priklausomos nuo hormonu (androgenų),del kuriu sutrikimo daznai ir buna spuogai, Tai mažų hormonų dozių preparatas. Vartojant Diane35 spuogai paprastai užgyja po 3-4 mėnesių. Na, aisku jei tavo problema del hormonu sutrikimo.Taip

Zivile, to ir as norejau - kad istirtu. Esu girdejusi apie ta erkute. Bet odos gydytoja ir paziurejo veida, paklausinejo tokiu pat klausimu, kuriuos jus cia uzduodate: brukst pavadinima kremo + reklamini lapeli ir zodziai: kremas nepigus, bet padeda, ir viskas. Va taip pas mus tiria ir gydo. Nekaltas

mano zmonai irgi taip buvo kai ji laukesiMirkt

Jei nesiūlo pačio brangiausio, reiškia nemoka biznio darytBlogai

Tada man daugiau pasiseke,nes mane istyre.O is kokio tu miesto? Jei butum is Klaipedos,pasakyciau pas kokia gydytoja geriau eiti.

Panevezy. Buvau pas "standartine" odos gydytoja. Dabar galvoju gal i gydomosios kosmetikos kabineta nueiti? Yra vienas toks - uzvedziau sia tema ir kilo ideja ten apsilankyti. Taip Nekaltas

As irgi buvau pas "standartine",kuriai ne cento nesumokejau.O kosmetologei reikia moketi nemazus pinigus.Ex,turbut laimes dalykas papult pas gera gydytoja ir dar nemokamaiŠypsenaSekmes tauLabas!

[quote]kas tinka vienam-nebutinai tix kitam… Nežinau

siūlau tau nueiti pas ginekologe…Aš rimtai sakau-Taip-gali būti todel-kad kas nors negerai su moteriskom-nors jautiesi visai gerai…Be to-butinai nueik pas vydaus gydytoja…sako-kad spuogus ir visus kitus-kvapus ir pan.-tai iškelia lygos-ir reikia laiku tai pastebeti…

P.S.-NET IR GERIAUSIAS kremas nepadės-jei viduje organizmo kas ne tvarkoj…Būtinai nueik pas gydytoja…Tikiuosi-Panevežy jau geresne situacija

O nemokėjai, nes jis nieko nežinoJuokiasi O kosmetologei reikia mokėti didelius pinigus, nes žino… O gerų gydytojų nebūna, nes visos geros išeina dibt kosmetologėm, kur gauna kelis kartus daugiau, kur neateiną bomžai ir ūbagai…Labas

Lyga, pasidomėk, ar tas kabinetas dirba su kelių firmų kosmetika, ar su vienos. T.y. ar jie nėra priklausomi.
Kai "Grožio terapijos ir kosmetologijos centras" tik pradėjo savo veiklą Vilniuje, jo pavadinimas skambėjo taip viliojančiai, kad nukeliavau ten dėl panašių bėdų - "terapintis" Šypsena. Tikėjausi plataus požiūrio ir patarimų, kaip pasirinkti odos priežiūros priemones iš plataus siūlomų priemonių asortimento Lietuvoje.
Tačiau jie tuo metu platino MATIS ir viskas, ką pasiūlė, buvo tik iš tos gaminių linijos. Neretai privatūs kosmetologijos kabinetai dirba su viena ar dviem kosmetikos firmom ir dažniausiai siūlo jų gaminius. Analogiškai Kosmedija dirba su prancūzų Garnier. Panasiai ir kirpyklos. Nors kartais jie keicia tiekejus.
Todėl geriau būtų rasti privatų dermatologijos ar dermatovenerologijos kabinetą, kur dirba gydytojai. Ar nepriklausomi kosmetologai.

Tu teisi. Tik vienas BET: tie daktarai paraso kortelej ka pasakai, bet kad gilintusi - na nera to. Kai ka nors negero pajuntu - nueinu iskart. Taciau kai reikia eiti vat taip - ir zinai ju poziuri Pavargęs… Tikrai geras patarimas. Tik reikia prisiversti sulauzyti ta sistema: niekas nieko nenori daryti uz dyka (ta prasme uz valstybes skiriamas lesas ir valstybini atlyginima). Nu kaip juos priversti pasiziureti i zmogu??? Nežinau

Syclone,nu tu cia ir nusisnekejai! Net nera ka pridurti.Kalbi kaip dainuodamas,o dainuoti,itariu,kad visai nemokiCha cha

[quote]
Lyga rašė:
Tu teisi. Tik vienas BET: tie daktarai paraso kortelej ka pasakai, bet kad gilintusi - na nera to. Kai ka nors negero pajuntu - nueinu iskart. Taciau kai reikia eiti vat taip - ir zinai ju poziuri Pavargęs… Tikrai geras patarimas. Tik reikia prisiversti sulauzyti ta sistema: niekas nieko nenori daryti uz dyka (ta prasme uz valstybes skiriamas lesas ir valstybini atlyginima). Nu kaip juos priversti pasiziureti i zmogu??? Nežinau

[quote]Lyga>aš pati buvau panevežietė ir žinau-kaip ten viskas yra…Moteru konsultacijoj dirba tikrai labai viena gera ginekologe-galiu tau pasakyti jos pavarde -jei nori-užsirašyk pas ją…Ji tikrai labai gerai dirba savo darbą…

O į poliklinika bandyk eitti i konsultacinę…tiesiog sakyk pasitikrinti reikia ir viskas…

Magnoli, taip dazniausiai ir darau: einu pasitikrinti. Zinau ir as viena: drauges mama, bet rekomendacijos dar niekam nepakenke, ar nea? Mirkt

[quote]
Magnoli rašė:

moku dar ir kaip? O kuri vietą nesąmonė?

[quote]
Lyga rašė:
Magnoli, taip dazniausiai ir darau: einu pasitikrinti. Zinau ir as viena: drauges mama, bet rekomendacijos dar niekam nepakenke, ar nea? Mirkt

[quote]na ir gerai-kad zinai-ko gero gal net apie ta pacia kalbam…as tik dabar jos pavarde pamirsau…
Nežinau