Spuogeliai ant veido.

Spuogeliai ant veido.

Veida beria jau kazkur 3 menesiai. Ir ko tik nedariau: keiciau kremus, prausiuosi su specialiais prausimosi zele, dedu specialias kaukes. Dabar naudoju Eucerin zalia linija - Nepadeda. Va, perskaiciau Cosmo reklama apie Vichy "Normaderm". Kazi kiek jis yra veiksmingas ir ka daryti, kad veido oda taptu lygi ir be spuogeliu?

ir mane kankina ta pati problema. Pastebėjau, kad tų spuogų padaugėjo nuo kontraceptinių tablečių, kurias dabar geriu. Jaučiu, teks mesti.

Lyga, pabandyk prisiminti, ar tuo metu, kai pradėjo berti, nepakeitei mitybos įpročių, vartojamų vaistų, kūno priežiūros priemonių? Ar esi kam nors alergiška?
Ar buvai pas odos ligų gydytoją?

Ta pati klause ir mano kosmetologe. Ir galiu pasakyti, kad pasikeitimu praktiskai nebuvo jokiu.
Buvau pas odos gydytoja - israse viena is reklamuojamu brangiu kremu ir viskas - nei jokiu tyrimu nepadare - nieko. Pavargęs

gal skysciu mazai geriate? Butent vandens? B vitaminu gal truksta? Gal megstate veida rankomis ramstyti? O siaip ant saves pastebejau kad veido oda labai reaguoja i maista ir i hormonu pokycius Liūdnas

Labai geras dalykas yra Vitaskin Anti Acne linija. Ash naudoju ir man tikrai super padeda Taip Aishq pinigus kainuoja, bet ir rezultatas galiu pasakyti garantuotas. Vienintelis bet : jeigu jusu oda nera riebi, tada gali buti kad ir nepades Ne

Lyga, o kremas ar padėjo?
Kai gydytojas duoda receptą, reikia drąsiai jo klausti: ką jis įtaria ir ką skiria.
Odos ligoms nustatyti ne visuomet reikia kraujo ar kitų tyrimų. Kartais uztenka tik patyrusios akies ir keliu klausimu.
Bet tau pačiai žinoti kas yra tavo odai vis tiek praverstų. Taip

Kartais beria nuo paprasciausio nuovargio. Gal paskutiniu metu daug dirbi ir stresuoji? (prisimenu tavo virsininka Šypsena) Gali buti ir nuo to.

O gal tik brendimas prasidejio Cha chaJuokiasi
O jai rimtai patarciau Eucerin skysta veido muila tikrai padeda GeraiGeraiGerai

manr beria jau porą metų… Ir reikia normalius kremus p[irkt, o ne š’ū’d’ą pigiausiąBlogai

Tai gal jei pas kosmetologe sugebu nueiti, tai gal pinigu ir geram kremui uztenka, kaip manai?

Vandens uztenka - nes darbe yra "Neptuno" vandenu aparatas, tai darbe isgeriu 6-8 stiklines. Kartais pasipurskiu tokiu purskalu is saltinio vandens - nes sedziu prie kompo ir oda sauseja. Del vitaminu - irgi geriu. Tik siuo metu Dynamisan - nes jauciu apatija ir nuovargi. Pries tai geriau vitaminus plaukams, odai ir nagams. Kas dar? Maista valgau neriebu, o jokiu vaistu siuo metu nevartoju. Nekaltas

Nu nuo kainos kokybe tikrai nepriklauso.

Tas ir yra, kad man jokie kremai Nepadeda. O kas yra taip ir Nepasake (klausiau tikrai ir dar klausiau ka tas kremas daro - tipo naikina priezastis ar pan.) Todel ir klausiu visu. Mirkt

Teisingai. Paprastai mes kremus isbandom kartu su kosmetologe. Nes siaip parduotuviniai kremai nera geri, kad ir Sarmos. O viena L`Oreal dylere sake, kad tie patys kremai eina Maksimai, tiek ir Sarmai, tik Sarmoj moki uz varda. Vot tep. Nekaltas

Man rodos, kad as naudojau sios linijos losjona - sakau rodos, nes tiksliai nepamenu: Nepadejo.

labai abejoju… Negi rusiškas kažkoks kremas, atsitiktinai sumaišytas iš atliekų, geresnis, už laboratorijose brangius kurtus kremusLaimingas

Lyga, parasyk kremo sudetines dalis, net idomu pasidare Šypsena

Galima naudoti ir lietuviska - tada zinosi is kokiu medziagu jis pagamintas. Mirkt Bet ne apie kremu gamyba kalbame. Mirkt Geriausiai, manau, reiktu juos rinktis patariant profesionaliai kosmetologei arba odos gydytojai. Mirkt