sprogo padanga. kaip issireikalauti pinigus?

Kad mes istojom i ES, tai dar nereiskia kad visi ES istatymai automatiskai pas mus pradeda galioti. Kad galiotu ES istatymas pas mus - ji turi Lietuvos seimas priimti. Cia tik tarp kitko.

O del prekes grazinimo, tikra tiesa. Tas Lietuvoje tikrai veikia. Pvz vakar grazinau puodus i maxima. Klausinejo manes kas tiem puodam blogai. As atsakau kad viskas gerai, bet nepatiko jie man. Ta informacijoje sedinti moteriske, kazkur pasiskambino, ten ir jos paklause kas tiem puodam negerai, bet pasakius kad nepatiko, liepe priimti. Ir be jokiu kalbu ismokejo pinigus. Ta jau kokius 5 kartus dariau senukuose - ten is viso niekas nieko neklausineja.

Manau kad tokiam stuffui kaip padangos tas irgi turetu galioti. O ka ten egzotika uzsirasiusi ant sienos - tai ju problemos. Taciau cia yra biski kitas atvejis, nes padanga yra pazeista. Kiek girdejau atsiliepimu is pirkeju ir pardaveju - irodyti kad padanga sprogo del to kad ji brokuota, beveik neimanoma. Visi sakys kad gal i bordiura kur trenkei, ar dar kas… Ir pavargsi irodyti priesingai. Is esmes pasiskambink vartotoju gynimo organizacijom, jos dabar labai aktyviai veikia, gal jos pades.

LABAI PADEDA, siulau TAIP ir daryti. Buvo problema su lietais diskais, pirkau tipo sako tinka, kai pakeite servise kalades, jau negalejo atgal uzdeti… Nuvariau, tai irgi - nekeisim. Nu ka, parasiau skunda, kai pradejo juos ten dulkint, tai paeme atgal, ir dar naujiems 20% nuolaida padare.Labas

i bordiura trenktis negalejau nes padangoj skyle yra sono vidinej pusej Šypsena

padangom duodama garantija,jai ji perdaug nusidevi ir brokas jai atsiranda,isvercia guzais,dar kas,tu manai tau atsakys,jai tu ja pradurei,nesi padanga i remonta ir tegul ziuri,kas per beda,jai tu ja pradurei,niekas nieko netiduos ir nevark,pati padanga negali sprokti,plius jai tas buna,tai tik islenda dratai,bet dratai nebesideda,tai kad stumi kazka plotnai.

gerai, tada kalbam toliau. pakaba pas mane itin kieta, padangos tikrai mazo aukscio, todel yra jauciama net menkiausia duobute. ar tu mane durnium laikai ir galvoji as buciau tikrai nepastebejes, kad uzvaziavau ant kokio ledo gabalo, kuris man toj padangoj 15cm skyle padare? pagalvok dar syki.

aha tikrai nieko neatsitiksKvankt? tik kai sumontavau astuoniuke gavosiUžsispyręs

LABAI PADEDA, siulau TAIP ir daryti. Buvo problema su lietais diskais, pirkau tipo sako tinka, kai pakeite servise kalades, jau negalejo atgal uzdeti… Nuvariau, tai irgi - nekeisim. Nu ka, parasiau skunda, kai pradejo juos ten dulkint, tai paeme atgal, ir dar naujiems 20% nuolaida padare.Labas

[quote]
RKY rašė:
Kad mes istojom i ES, tai dar nereiskia kad visi ES istatymai automatiskai pas mus pradeda galioti. Kad galiotu ES istatymas pas mus - ji turi Lietuvos seimas priimti. Cia tik tarp kitko.

klysti ei LR istatymas priestarauja ES istatymui rememasi ES istatymu

sita atveji egzotikoj irgi esu mates. tarkim man - kaip vartotojui, iskarto kyla daug klausimu apie darbuotoju kompetencija, nes taip elgtis jau su mano (uz kuri as sumokejau) daiktu, manau, tikrai negalima.

nu sakes is kur tokia skyle gali atsirasti,jai tu neuzvaziavai nat kazko,cia ir durnam aisku,kad uzlekiai ant kazko ir prapiso padanga,tokiu nesamoniu nesu girdejas,kad padanga butu sprogus,buna kaip masina buna nesveikai perkrauta ir slegis netoks,tada sproksta.
plius skyle kur sone ar protektorius kur?

kartoju: vidines puses sone

masina kokia konkreciai?

as panasias nusipirkau. rastas muse i visas puses Cha cha ir dar reikejo pirstu baksnoti ir rodyti kur kreiva nes jie tipo nieko nemato. dar pasiuliau kad galiu atvezti serviso saskaita del ju blogu badangu

bmw, bet ar nuo to kas keiciasi?

O kodel negali? Pvz gamyklinis brokas, ispute guza, vaziuojant dideliu greiciu ir sprogo. Ir skyle ir visa kita bus. O dar kai is vidines puses ta skyle atsiradusi pas ji, sunku ir pastebeti.

egzotika pagarsejusi savo brokuotom nokian padangomis. NRVi modelis tai absoliuciai visos brokuotos, vienas sonas sokineja. yra ir zieminiu astuoniuke besisukanciu. Totalaus broko uz dyka is suomiu pasiema ir pardavineja.

Berods aiskiai nupasakojau (I puslapyje), kaip patikrinti, ar galimas guzas atsirado del gamintojo kaltes ar ne.

Teko ne viena padangu komplekta (apie 4) pirkt is Egzotikos, didzioji dauguma ziemines Nokian padangos (3 kompl. po 4 padangas), tipo su protektoriaus broku, ir ne viena nebuvo su jusu tomis astuoniukemis ar kitokiomis problemomis…

Deja, pinigu negausi. Niekaip. Garantija padangom - eiline reklama. Kai kurie net 4 metus duoda, Ish principo galima ir milijona metu duot. Sudrozhei per viena ralio etapa - niu aishku, kad niekas jos nekeis. Pradurei - gamintojas nekaltas. Guzas atsirado - turbut per bordiura ant 100 km/h uzhlipai. Niekada neirodysi, kad to nedarei. Taigi - garantija - eiline reklama.
Kaip to ishvengt? Pirkt Nokian, Dunlop, etc. Jie garantiju jokiu neduoda (nes nesamone duot padangom garantija - deshrom irgi garantiju neduoda), bet droshi jas kol sudroshi. Kitas nusipirksi ir vel droshi. Nesamoniu su jom nesidaro. Pradurei - pradurta. Kokia dar garantija? Gi ne sharvuota (apie 40 tukstanchiu litu viena tokia kainuoja)

Lengva pasakyt - Nokian pirk. Panashiai skamba - pirk drambli. Niugi kainuoja laaabai stipriai. Bet ne viskas taip blogai. Uzhsuk i pvz. Egzotika. Turi, tarkim 1000 lt. ir ne kapeikos daugiau. O nori Nokian. Ras Tau sprendima.
Gali Nokian ir uzh 150 vienetui nusipirkt. Tiesa, tikro "Nokian Grip" nepajusi, bet ne Maxima padangom vazhiuosi. Nes ten, kaip mano draugas - padangu montuotojas - sako: daugiau plastmases, nei gumos. Kaip polietilenas per sniega slysta - zhinom visi.

Kad ir kietesnes (ir pigesnes) Nokian - mashiniuke kai tankas lips per pusnis. Bandzhiau jau ne karta ir su pigesnem. Jie sau vardo nelauzho sprogusiom padangom arba juokingom "garantijom". Bet i eismo salygas reiks atsizhvelgt. Power slide pavyks puikiai, stabdymas - sunkesnis nei noretusi. Bet, kai dauguma apauti maisto prekiu parduotuviu ir degaliniu proteguojamom padangom - sustosi vistiek greichiau, nei kiti.

kreipiesi i vartotoju teisiu gynimo instancija. pasakai savo problema ir jie tau paaiskins ka daryti, po ju skambucio pakeis i nauja, arba kitu atveju atsisake keisti privales padaryti ekspertize ir yroditi kad padanga sprogo ne del gamybos broko, kas tikrai kainuos piniga…