Spragesiai


Spragesiai

uz 50 ct prisispraginau pilna bliuda Cha cha

Ir koki filma ziurejai ? Cha cha

seip prie teliko uzkandzio uzsimaniau Šypsena

Namuose spraginti tai dar pusė velnio, bet kine man jie smirda Veee

tai kad kine pirkt spragesiu tai isvis nesamone didziausia… krc uz toki kieki kuri as issispraginau uz 50 ct tai kine sumoketai 12 lt … Nekaltas

o man patinka kine tie saldūs Cha cha bet pastebėjau, kad Vingyje kur kas skanesni, negu Akropolyje, kiek teko pirkti. Valio

o kaip išspragint be mikrobangės?

pripili i puoda aliejaus,spragesiu grudu gera sauja ir uzdengus puoda palieki ant vidutines ugnies…lauki kol aliejus prades virti ,ir tada pradeda sprageti.kart nuo karto reikai pajudinti puoda kad nepridegtu.kai jau nebesigirdi spraginimo,isjungi Šypsena as valgau surius.

yra pirkt po ~2lt maišeliuose spragėsiai, į mikrobangę įmeti trim minutėm ir Gerai

man zymiai skaniau savi Liežuvis

Galima paprasčiausioj keptuvėj. Tik reikia būtinai uždengt dangčiu Cha cha Ir aliejaus lyg nebūtina. O jei norisi saldžiai, tai reik užpilt lydyto sviesto, sumaišyto su cukrum.

Keptuvėj irgi reikia aliejaus, kaip be jo, nebent svilėsiukus patinka valgyti Cha chaAš visada keptuvėj spraginu, dar patinka tie kur į mikrobangę dedami Niam niam

tie, kur į mikrobangę ir man patinka… bet jos neturiu Liūdnas((( o aliejaus puode įtariu tie popcornai turėtų aliejaus prisikaupt… feee… o keptuvėj gal ir nieko idėja…

taigi alieju deda ir i tuos kur mikrobangej riekai spraginti.be to aliejaus reikai lb mazai tik kad neprikeptu.o ne puse bonkos Cha chaDD