Sportiniai vairai

Nuo kada uzsidejus maza sportini vaira mieste kazkuom patogiau vaziuot? Nekaltas

Jei stiprintuvas yra tikrai patogiau Taip, ir aisku maloniau Gerai

jai tas vairas tik prietaisu skydelio neuzstoja

andriuxa ka tu supranti, cia su airbagais Cha cha

Teisngai AndriuxaBMW sako Taip, lievai kai rodykliu nesimano del vairo, pas mane pansiai, gerai tik tas vairas toks ‘necentruotas’ na virsui daugiau nei apacioj Cha cha… Gal kas zinot kodel tokius vairus gamino? Negi tik del to kad prietaisu skydelis matytusi?

mano baranka- 30cm raid sport (poliuretanas,badytas) 2002m modelis,labai smagus ,jau ant 3 auto uzsidejes.dabar kai atsisedi uz kieno nors bolido,tai susidaro ispudis,kad nerealiai didelis tas vairas Cha chatik kaip kas minejo tas dydis turi ir minusu ,pvz nesimato posukiu rodykliu

pas mane tai raid tikro raudonmedzio ranku darbo, bet cia nesportinis jau Nekaltas

Naudoju sportini zigulio vaira. Lyg 34 ar 32cm diametras. Kadangi auto be stiprintuvo dydis tinkamas. “Kelmas” suvirintas is buvusio kartu su vairu perpjauto zigulinio “kelmo” ir orginalaus fordinio vairo ispjautos dalies. Paties pertrauktas naturalia oda. Tik signalo knopke nebaigta. [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/531 676-=(1708348606](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/531676-=(1708348606)

Norejau paklausti kas vazineja su papigiais vairas is turgaus ar maximos ar savos gamybos. Nebijote kad nuo frontalinio smugio apturesit nemalonu kontakta su kelmu nes luzta tie vairai ziauriai? Pvz pas mane su air bagu vairas gamyklinis ir nelabai noreciau ji keisti nors norejau mazesnio… Cha cha

wzikas rašė :

Mano nuomone smagiau su mažu sportiniu vairiuku vėžintis , tik reikia priprasti… tačiau dabar yra airbagas , tai visai nesinori keisti… NekaltasNors ir dabartinis ne per didžiausias Nekaltas A700

Man taj ziauriai grazus tas Audi Sport vairiukas…

Toks kaip mano ania? Cha cha

Bmw5 keiciau standartini autobuso vaira i MtechnicII GeraiTikrai gerai atrodo ir labai maloniai vairuojasi. Anksciau galvojau apie mazesni, bet prisiklausiau kontraversisku nuomoniu ir nepirkau maziuko Ne

Spydai,kaj pre kompo busiu-pazesiu…Kajp atsimenu jis lyg 3placiu stipinu,yra tokios 2ar3 juosteles tos tipo Audi Sport…

mtechnic II gerai nori kas keis tau i ta standartini nebent dar kokia 100lt damoket turetum jai ne daugiau

jau kokius metus jis ta vaira stumdo Juokiasi

Pas mane BBS vairas odinis su medziu.

jo senosiose A6 labai patogus toks beveik tobulas vairiukas bet va dabar tai naujoje A tai jau gaidys nors ir parforuota oda bet visitek ne toks