Sportiniai vairai

Chilli, tu i savo dienorasti profaile uzmeti kartais aki? Ten taves jau pasigedo Šypsena

Cia pas ka buvo, o pas ka dar yra !!! Laimingas Visai priprantama, sunkiau tik stovint, bet labai jau bukas reikalas ir retas atvejis sukti vaira kai auto stovi. Ismandrumo per tuos stiprintuvus viskas Taip. Bent kiek judanciam auto susukti vaira jokio skirtumo, net ir su padamgom platesnem. Cia aisku mano subjektyvi empirine nuomone Mirkt

sutinku kad be stiprintuvo ar su juo vaziuojant tikrai nera skirtumo Ne ir dar sutikciau, kad net gi geriau yra be stiprintuvo vairas … nes geriau yra juntamas vairas ir visi vairavimo ipatumai ant kelio dangos Gerai Taip taigi cia ponuliu ismislas Šypsena

Lengvajam auto tai px tas stiprintuvas,kai ipranti, bet va draugas su buda MB vazineja ir nera stipro, tai vairas sunkokas Cha cha

Gerbtina nuomone, beje, esu tikras - teisinga nuomone. Ir isiap, faktas, kad vairas tikrai informatyvesnis be stiprintuvo, nesvarbu ar reguliuojasi jo jautrumas pagal vaziavimo greiti, ar ne. Geriausia kai jo nera Mirkt

Nu bent jau as tikrai pavargciau savo kibira posukiuose gaudydamas jei vairo stipreko nebutu, vairas pas mane 30cm… Reikes ieskot 35cm vairo su i vidu gaubtais stipinais bo labai jau trumpa stebule pas mane. Ale verstos odos vairiukai ale ‘sparco’ grazius litukus kainuoja Baisu Nežinau

Lorenso,o maniskio nenoretum?Dienor photke yra…

Gal ir neblogas taviskis, tik man reik su i vidu lenktais stipinais, pageidautina dviem Taip

Nu taj jis biski lenktas.Ten 3stipinai…

vairuodamas draugo MB 190 su placiais kaliosais (225) PL vezese prakeikiau ta jo sportini vaira… Apakęs Kanda Cha cha…o be stiprintuvo tai is viso jauciu sakutes butu… Angelas Nekaltas

man irgi kokio ala sport vairo reiketu bet papigaja nu iki 100lt

To acdc taj siulau! Cha cha

na 3 syksiu ziurejau tavo dienorasti neradau nieko jokios foto ar smulkesnes info

Nu yra tajgi ten tas vairas.Dar pavadinta VAIRAS.

o kaip su primontavimu ar sunku? pvz jeigu is maximos nusipirkciau tai cia universaliai visoms masinoms tinka?

senai pardavineji Cha cha kiek nori mazda tiktu?

Gali pasidaryt kam nori kad tiktu.Jis be kelmo.

Pas mane Jettukej MOMO odinis, daviau mamai pralekt, tai ir ji pasake, kad daug patogiau… o diametras kaip golf3 vairo tikslai neatsimenu… tingiu eit i kiema matuot ;-]

Siuo metu vazineju su VAZ-2103. Aisku, kad be vairo stiprintuvo (ir tuo labai patenkintas). Priekines padangos R13-185. Na, nepasakoju pasaku, bet man tikrai bent kiek ritantis nera sunkiau, o vaziuojant 20km/h ar dar greiciau (gi dazniausia sededami ir sukdami vara, mes su auto vaziuojame Laimingas )tikrai, isvis jokio skirtumo. Nekaltas. Kiek teke su draugo MB-190 vaziuoti (R15-205 ar kazkas panasaus), ten aisku dar lengviau, bet man nekazinka ten patike. Aisku, viskam yra pripratimo faktorius…

O kokios tebules reikia kad ant Lados sportini vaira uzdetum? Gal tokia kaip golfo tiktu? NekaltasSeip tai as kasko tokio noreciau, verstos odos Girtascartv.org/Merchant2/graphics/00000001/4011.JPGtuningmall.com/img/item/115_s.jpg Arba tuningmall.com/img/item/114_s.jpg