sporbai

man patinka ;]
**

**

kiekvienas turi savo stiliu… Nekaltas kam grazu Niam niam, kam ne Veee

o ka turetume manyti?? Apakęs

zemo lygio panos tuos inakrus nesioja ,slyksu man gatvej ziuret i tokia mergu avalyne Veee

aha, tau kablai prie sirdies? Veee

su tokiais fizini pries daug metu darydavau…o kad kiti po gatves su tokiais vaiksto tai man kaip ir px, ju reikalas

man grazu Myliu

1.)Temu apie inkariukus buvo Taip2.)Man jie nepatinka Blogai Laimingas

Man visiškai nemaišo Nekaltas Koks skirtumas, ką žmonės nešioja… Jei patinka, patogu, tai lai vaikšto.

buvo dachuja tu temu apie tuos tavo sporbus

O Dieve kokia nepykanta sporbams ir ju nesotojams Apakęs !!!Ar gaila ???Man jie labai patinka,patogus ir siaip grazus Taip GeraiO jeigu as dabar pradeciau varyt,kad kulniukai yra zema?aaa? NekaltasMan atrodo zema yra ne sporbus nesiot,o varyt ant ju VeeeNa,bet cia tik mano nuomone Liežuvis

inkaras tai jau tipo kazkokia mada… fee…

tai ko taip ir nepadarai ?

uztylk netiksa

blemba tu tai ciuju esi eilinis forsas kuriam pana turi nesiot kablus, miniakus ir dazyt plaukus geltonai. nu ka as zn man tai tokios fyfackos ala barbes ne prie sirdies ir vien tik del to kad tau nepatinka inkariukai tikrai nenustosiu ju nesiot Liežuvis

joo… Reign yra tikras forsas !!! vaiksto visur su treningais ir dar nusiskutes plikai !!! Cha cha Cha cha Cha cha

Kas ką nori, tas tą nešioja Nekaltas

mieloji po avalynes parduotuves biski pasivaiksciok jei galvoji kad musu zemelej yra tik 2 batai … inkarai ir kablai.Joptararai koks jusu skonis “ishsilavines” jei jums inkarai GRAZUS! turbut su tais paciais smirdanciais ir pas draugus i svecius,miesta,mokykla,egzaminus einat Baisu … o del patogumo nesigincysiu ,nors ir yra begale kitu patogiu batu. Bet kai pamaciau kad mano bratkio pana ,18mete mergina vaiksto su inkariukais tai nesugalvojau ar juoktis ar verkt … juk tie batai buvo naudojami pries 10 metu pradinuku per kuno kulturas ,nes nieko daugiau nebuvo iperkama iprastam lietuviui.Jauciu ten ismera didziausia 38 bun … special for mazvaikiai … Liežuvis

as pati juso nesioju ir man patinka… Nekaltas kox skirtumas kas ka nesioja… nemaua kad taj zema ar dar kajp… alei zmogeli nebsvaik… Nekaltas